Kotvení - nerez příruba pár

23 hodnocení
Kód: 3BPZ0066
4.2
23
23
2 409 Kč
1 490 Kč
Sada nerezového kotvení slouží k montáži nerezových žebříků na hotové zpevněné povrchy, bez nutnosti betonování standardních kotev. Určeno pro schůdky SLIM a STANDARD.
Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (23)

4,2
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Martin 8. 7. 2023
Dodané hmožděnky a šrouby jsou k ničemu. Otvory na patkách mají 9mm, použil jsem 20cm M8 nerez zavitovou tyč a chemickou kotvu. Zvětšení děr na patce se nepodařilo, použitá nerez ocel je hodně tvrdá a HSS vrták si s ní neporadil. Nasunuté schůdky mají drobnou vůli a nesedí tak pevně, jako v patkách, které se zalévají betonem.
5. 7. 2023
Vzhledem k tomu, že jiná volba není a patky které jsou součástí balení jsou z plastu, takže úplně k ničemu, tak mi nezbývá než doporučit.
  • Fakt jako na tři malé šroubky? Říká výrobci něco fyzika ze 4 třídy obecné školy nebo na páku chyběl? Nejen že jsme museli koupit jiné šrouby, ale i tak je problém s vylamováním schodů z patek (resp. vyvikláváním zatím, protože jsou tam první den).
Jaroslava 4. 8. 2021
Jsme spokojeni, vše v pořádku.
Načíst další recenze

Dotazy (2)

Jakub
Dobrý den, Potřeboval bych vědět vnější průměr trubky, pro nasazení schůdků. Děkuji
Béda Trávníček
Dobrý den, průměr trubky je cca 4 cm. Váš Mountfield
Jan
Dobrý den, mohli by jste prosím sdělit přesně rozměry výrobku, včetně výšky. Dekuji
Béda Trávníček
Dobrý den, průměr příruby 90 mm, výška příruby 4,5 mm, průměr trubky 36,8 mm, délka trubky 113 mm Váš Mountfield
Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.