Nejdůvěryhodnější značka roku 2020

Nejdůvěryhodnější značka roku 2020
Veřejnost rozhodla, že Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 v kategorii Zahradní technika je společnost Mountfield. Toto ocenění jste nám udělili již po páté v řadě.
 
Nezávislá anketa Nejdůvěryhodnější značka roku se zaměřuje na důvěru a spotřebitelskou zkušenost veřejnosti. Anketu zprostředkovala agentura Nielsen a reprezentativní vzorek 4 000 českých spotřebitelů v ní prostřednictvím on-line dotazníku hodnotil 700 značek na českém trhu v 76 kategoriích produktů a služeb.
 
Důvěryhodnost je jednou z nejcennějších lidských hodnot. Důvěra ve vztahu zákazníka a prodejce je stejně křehká a za ztížených podmínek, kterým aktuálně společně čelíme, o to více zkoušena. Proto nás tolik těší vybudovaná a roky prověřená důvěra, kterou v nás kladete. Vážíme si toho, že se k nám opakovaně vracíte a že se naše rodina věrných a spokojených zákazníků stále rozrůstá.
 
Děkujeme vám! Budeme i nadále dělat vše pro to, abyste byli s naší širokou nabídkou produktů, jejich kvalitou a poskytovanými službami spokojeni i nadále!


 
Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat