Robotické sekačky

Robotická sekačka

SEKÁNÍ NECHTE ROBOTOVI!

Trend dnešní doby. Vy odpočíváte, sekačka pracuje za Vás. Užívejte si volna, rodiny, věnujte se svým koníčkům. Robota stačí jen nastavit, pak už to nechte na něm. Zvládne to skvěle.

Proč je každý chce…

 • SAMOSTATNOST
 • ÚSPORA ČASU
 • ÚSPORA PENĚZ
 • TICHÝ PROVOZ
 • ŽÁDNÝ TRAVNÍ ODPAD
 • DOKONALÝ TRÁVNÍK
 • MOŽNOST OVLÁDÁNÍ PŘES MOBIL

Pracuje za Vás. Jedná se o sofistikovaný stroj. Po správné instalaci ho stačí jen naprogramovat a dál už Vaši pomoc nepotřebuje. Seká trávu přesně v časech a ve dnech, jaké si nastavíte.

Šetří Váš čas. Pri sekání robotickou sekačkou ušetříte až několik hodin týdně oproti klasickému sečení.

Pracuje až ve 4 zónách (viz obrázek níže), na které rozdělíte i členitou zahradu.

Kvalita trávníku se mnohonásobně zvýší. Vzhledem k častému sečení a čistému střihu čtyřlistého ostrého nože trávník výrazně zhoustne a zbavuje se plevele.

Nemáte žádný travní odpad. Robotická sekačka mulčuje. Travní hmota přichází do trávníku ve velmi malých dávkách, ekologicky se rozloží a pusobí jako hnojivo.

Výrazně nižší náklady na provoz. Oproti spotřebě benzinové rotační sekačky jsou náklady zhruba třetinové.

Chytré senzory – roboty jsou vybaveny několika druhy senzoru, které ješte více zefektivňují jejich práci.

 • Dešťový senzor: pošle sekačku schovat pred lijákem do nabíjecí stanice. Déšť jako takový jí nevadí, jen v něm nepracuje.
 • Travní senzor: vyhodnocuje, jaký zpusob sekání zvolit. Většinou jde o náhodný pohyb, spirálovitý pohyb sekačka volí, pokud vyhodnotí, že je vyšší tráva.
 • Senzor proti nárazu a zvednutí: když sekačka narazí do překážky, otočí se a jede jinam. Při zvednutí se nůž nejpozději do 2 sekund zcela zastaví.
 • Senzor detekující obvodový vodič: dokonale čte vymezené zóny.
Sekací zóny
Pracuje až ve 4 zónách. Sekačku lze naprogramovat pro práci až ve čtyřech nezávislých zónách. Dokáže přejet i betonové či dlážděné chodníčky mezi nimi, pokud jsou v úrovni trávníku.
Sekání
Náhodný způsob sekání v kombinaci se spirálovitým pohybem zajistí rychlé pokrytí celé plochy bez vynechaných míst. Sama elektronika vyhodnotí, kdy je vhodnější přejít na daný druh pohybu.

Ostrý nůž = čistý střih O sekání se stará čtyřlistý ocelový nůž. Je velmi ostrý, oboustranně broušený. Má dlouhou životnost. Vydrží pracovat dva roky, zatímco u většiny ostatních robotických sekaček se musí nože (volně uložené) měnit každé dva měsíce. Navíc tam hrozí riziko střepin v trávníku.

Sama zaparkuje, sama vyjede. Robotická sekačka je chytrá. Nabíjí se v této stanici. Rozpozná, když jí dochází energie a sama se se dojede dobít. Když je zase v kondici, začne pracovat. Do nabíjecí stanice se jezdí také schovat před deštěm. Pošle ji tam dešťový senzor. Ale dešťové kapky jí neublíží – sekačka je odolná proti dešti. Jen se jí v něm nechce pracovat.

LED displej s ovládáním v češtině Tady se celá sekačka řídí. Tlačítko STOP zařídí okamžité vypnutí stroje, je zde i senzor proti dešti, díky němu si sekačka v případě lijáku zajede do nabíjecí stanice, která může být na přání vybavena stříškou nebo umístěna v zakrytém prostoru.

PROFESIONÁLNÍ INSTALACE

Pro správné fungování robotické sekačky je nezbytná precizní a bezchybná instalace. Proto ji doporučujeme svěřit do rukou našich expertů. Speciálně vyškolení technici disponují nejmodernějším vybavením a vše vyřeší za Vás. Přijedou na Vaši zahradu, provedou profesionální instalaci a nastaví robota přesně podle Vašich představ. Zároveň Vás seznámí se vším, co potřebujete vědět o jeho fungování.

Robotické sekačky
MTF 2 000 S / MTF 1 100 S / MTF 500

Robotická sekačka
Robotická sekačka
Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat