Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)

Nafukovací vířivka PureSpa DeLuxe HWS 800

197 hodnocení
Kód: 3VAN0109
4.5
197
197
Kapacita
4 osoby
Objem [l]
795
Více
59 600 Kč
29 990 Kč
Záruka 2 roky

Záruka
2 roky

Technické parametry
Kapacita 4 osoby
Objem [l] 795
Počet vzduchových trysek 4 ks jet + 120 ks bubble
Tvar čtverec
Barva Onyx černá
Ohřev vody [°C/hod] 1,5 – 2,5
Max. teplota [°C] 40
Příkon ohřevu vody [kW] 2,2
Masážní vzduchové čerpadlo 0,8 kW
Salt water systém ANO, 20 W
Hard water system [W] ANO, 10
Hmotnost balení [kg] 70,8
Masážní vodní čerpadlo 0,65 kW
Rozměr balení [cm] 117 x 48 x71
Délka řídící jednotky [cm] 70
Šířka řídící jednotky [cm] 44
Vnější průměr vany [cm] 201
Vnitřní průměr vany [cm] 150
Výška řídící jednotky [cm] 49
Výška vany [cm] 71
Záruka 2 roky
Katalogové číslo 3VAN0109
3VAN0109
Celé parametry

Vířivka PureSpa DeLuxe pro uvolnění i zábavu 4 osob je vybavena unikátní kombinací 120 bubble a 4 výkonnými směrovatelnými tříproudými tryskami pro hydromasáž i bublinkovou terapii v jednom. Vana je navíc vybavena intuitivním bluetooth ovládacím panelem s dosahem 20 metrů.


28458_inuse_2020_300-3.jpgMaximální relax

Dopřejte si pocit luxusu v bublinkové horké lázni, která Vás i Vaše přátele příjemně uvolní a namasíruje!


28458_prd_2020_300-2.jpg

Odbourává stres

Nechte stresové napětí ve vířivce a užijte si luxusní zážitek kdykoliv u Vás na zahradě, na terase nebo doma!


28458_prd3_2020_300-4.jpg

Je to tak snadné!

Užívat si blahodárné účinky bublinkové masáže budete kdykoliv a bez starostí! Instalace nafukovací vířivé vany trvá pár minut a ovládání všech funkcí je snadné a přehledné.

 

 


28458_prd1_2020_300-3.jpg

Ideální volba

Chcete využít to nejlepší z blahodárné hydroterapie a vířivé vany z akrylátu jsou pro Vás zbytečně drahé? Chcete vířivku snadno přesouvat? Pak je tato ideální volbou!


Moderní a komfortní

Vířivka má zabudovaný wi-fi modul. Díky jeho propojení s mobilní aplikací můžete teplotu koupele, všechny funkce a nastavení ovládat na dálku odkudkoliv. Dokonalou relaxační lázeň tak stihnete připravit ještě před Vaším příchodem.Mezi výhody našich vířivek patří:

 • Jednoduchá instalace - stačí bez námahy nafouknout (to zajistí vzduchové čerpadlo, které posléze funguje jako čerpadlo masážní) a napustit vodu
 • Mobilita - v létě umístíte na zahrádku, v zimě do zimní zahrady či jiného temperovaného prostoru. Lze velmi snadno přenášet
 • Výkonný ohřev vody - ohřátí až na 40°C, pomocí izolačního krytu navíc minimalizujeme tepelné ztráty a voda je stále teplá.
 • Filtrace a Hard water system - součástí vířivky je kvalitní kartušová filtrace s průtokem 1741 l/h a systém pro úpravu tvrdosti vody. Voda je díky němu měkčí a nedochází k usazeninám uvnitř trubek vířivky. Voda je pak i jemnější na pokožku.
 • Salt water system - vířivka je vybavena systémem pro tvorbu přírodního chloru pomocí elektrolýzy. Do vířivky stačí nasypat sůl a díky salt water systemu je zajištěno, že voda ve vířivce je čistá i bez přidání koncentrovaného chloru a jiných chemických látek.
 • Velikost - ideální velikost jak pro domácí chvilky pohody a relaxace, tak pro zahradní párty s hosty
 • Jednoduché ovládání - vířivka je vybavena jednoduchým bluetooth panelem, díky kterému máte všechny funkce pod palcem přímo z vany nebo i z jejího okolí (dosah 20 m). Je to tak jednoduché! Ovládání všech funkcí je intuitivní a přehledné
 • Pevná konstrukce - díky technologii Fiber-tech je vířivka velice pevná a stabilní. Při zátěžových testech váhy 80kg se výška stěny vířivky snížila pouze o 6cm.
 • Odolnost vířivky zaručuje technologie Super Tough - vířivka je složená z polyesterové nosné tkaniny a oboustranným tlustým laminovaným PVC, které je odolné proti benzínu olejům, slané vodě a je extrémně odolný proti oděru, nárazu a slunečnímu světlu.
 • H.A.T.Technologie - významně posiluje masážní účinek bubble trysek, vodu zároveň intenzivněji provzdušňuje, neutralizuje volné radikály a osvěžuje tak vzduchu i nad hladinou lázně. Zároveň efektivně snižuje provozní náklady vany, protože posiluje účinnost filtrace.
 • Ohřev vzduchu bubble trysek - aby Vás od příjemné horké lázně opravdu nic nerušilo, je sekundárním zdrojem tepla předehřívaný i vzduch vháněný do trysek.
 • Automatický přetlakový ventil - tlak vzduchu v těle vířivky už nemusíte kontrolovat s každou změnou teploty okolního vzduchu. Aby nebyly stěny za žádných okolností vystaveny přetlaku, je vzduchový ventil nové generace osazen systémem ASV pro automatickou regulaci. Výrazně se tím prodlužuje již tak výborná životnost materiálů.
 • Malé skladovací nároky - balení vířivky je krabice o rozměrech 49 x 117 x 71 cm.
 • Velmi tichý a ekologický provoz s nízkými provozními náklady.
Vnitřní rozměr diagonálně (A) 150 cm
Vnější rozměr diagonálně (B) 201 cm
Vnitřní délka strany vany (C) 131 cm
Vnější délka strany vany (D) 181 cm
Výška vany 71 cm

VE VÝBAVĚ NAJDETE KROMĚ NAFUKOVACÍHO TĚLA VÍŘIVKY A ŘÍDÍCÍ JEDNOTKY:

 • Bezdrátové dálkové ovládání
 • Termoizolační víko a podložku
 • 2x opěrku hlavy
 • 2x filtrační kartuši
 • Sadu proužkových testerů
 • Plovák na dezinfekci
 • Praktickou transportní tašku
Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (197)

4,5
Abychom zajistili férové hodnocení našich výrobků, mohou se k nim vyjádřit pouze zákazníci, kteří je vlastní.
Vilém 10. 5. 2022
Vadí mi sůl. Používám raději dvě polévkové lžičky NaClO (Savo do studní). Jinak naprosto super především vodní trysky (voda se vzduchem). Máme FVE i studnu, tak to s vodou a jejím ohřevem v pohodě-zdarma. Jinak by to bylo hodně drahé "víření". Ohřev 2,3 kW a cca 1,5 stupně ohřevu za hodinu.
Jaroslav 18. 4. 2022
Martin 27. 8. 2021
Používáme 2 měsíce, trochu jsme se trápili s úpravou vody, než jsme se naučili používat salinaci. Dnes spouštíme salinaci 2x týdně na 5 h a je dostatečně vyčištěná voda bez nutnosti výměny, zatím. Vířivka funguje bezvadně, jsme maximálně spokojeni, vířivka splňuje naprosto naše očekávání.
Načíst další recenze

Dotazy (5)

Jan
Dobrý den, jakou sůl doporučujete dávat do vířivky ? Děkuji
Béda Trávníček
Dobrý den, do vířivky lze použít jak mořskou tak bazénovou sůl, kterou nabízíme v našem sortimentu. V obou případech se jedná o téměř 100% NaCl . Váš Mountfield
Lída
Dobrý den, chci se zeptat, jakou spotřebu elektrické energie má filtrace, kolik soli je potřeba při uvedení do provozu, do kolika stupňů je možné nechat vířivku venku. Děkuji Lída
Béda Trávníček
Dobrý den, přikládáme odpovědi na Vaše dotazy. - spotřeba el. energie čerpadla je 1000 W - při instalaci vířivky se rozpustí cca 2 kg soli ve vodě, rozpuštěná sůl se přidá do vody ve vířivce. - vířivku je možné instalovat ve venkovním prostředí pouze, pokud teplota vzduchu neklesne pod 4 °C Váš Mountfield
Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.