Olej Dynamax M2T Super HP 1L

18 hodnocení
Kód: 1PHM1075
4.6
18
18
Novinka
250 Kč
Naši zákazníci, členové Věrnostního klubu, mohou využít fantastické Věrnostní ceny. Pro více informací navštivte nejbližší prodejnu.
Doporučená maloobchodní cena: 250 Kč
Technické parametry
Objem [l] 1
Vhodné pro křovinořezy, pily, sekačky s dvoutaktním motorem
Záruka Z0c
Katalogové číslo 1PHM1075
1PHM1075
Celé parametry

Vysoce výkonný polysyntetický olej určený pro dvoutaktní motory. Je vyrobený moderní technologií a obsahuje přísady potlačující tvorbu usazenin v pístových drážkách, na výfukových kanálech a na elektrodách svíček, ale také přísady zlepšující mazací schopnosti oleje. Chrání písty před odřením a části motoru před předčasným opotřebením. Má výbornou mísitelnost s benzinem čímž vzniká homogenní a stabilní směs i při nízké okolní teplotě.  

Olej je ideální k mazání dvoutaktních vysokootáčkových benzinových motorů s mimořádnými požadavky na užitné vlastnosti oleje (např. motorové pily, křovinořezy, vyžínače), ale i motocyklů či skútrů. Je tedy vhodný jak pro přímé vstřikování oleje, tak pro mazací systémy s dopředu smíchanou směsí.  

Poměr ředění – 1:50 

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (18)

4,6
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Petr 26. 11. 2023
  • řezání výborné při nastartování spolehlivá, dobře se s ní pracuje
  • velmi spatne startovani před prvním použitím nešla vúbec nastartovat (přestože jsem se přesně držel návodu). Podařilo se až asi po čtyřicátém pokusu se čtyřma přestávkama. Při dalším pokusu o řezání se to trochu "zlepšilo" - nastartovala "už" asi po patnáctém pokusu...
Daniel 25. 10. 2023
Jana 4. 10. 2023
Načíst další recenze

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.