Oleo-Mac Multimate nástavec - křovinořez

2 hodnocení
Kód: 1KRZ2067
4.5
2
2
1 350 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 690 Kč

Doporučuje

100%
zákazníků
5 hvězdiček
50 %
4 hvězdičky
50 %
3 hvězdičky
0 %
2 hvězdičky
0 %
1 hvězdička
0 %

Nástavec křovinořez na motorovou jednotku Oleo-Mac Multimate
Maximální komfort při práci zajišťuje výškově nastavitelná spodní rukojeť. Křovinořez je vybaven poloautomatickou vyžínací hlavou "Tap and Go".

 

Oleo-Mac Multimate je multifunkční stroj nahrazující najednou několik strojů potřebných pro sečení a úpravu ploch kolem chat, chalup atd.

Jednoznačnou výhodou stroje Multimate je možnost kombinování několika nástavců při použití jednoho motoru. Takové řešení je optimální volbou především pro ty, kdo potřebují mnohostranné využití a zároveň jsou limitováni skladovacími prostorami.

Multimate nabízí kombinaci křovinořezu, prořezávače, plotových nůžek a fukaru.

Samotná výměna nástavců využívá patentovaný systém Rev&Go a je velice jednoduchá. Lze ji provést velice rychle a bez pomoci nářadí.

 

PODÍVEJTE SE JAK FUNGUJE A CO VŠECHNO UMÍ MULTIFUNKČNÍ MULTIMATE >>

Podívejte se jak funguje a co všechno umí multifunkční Multimate.

 

 

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (2)

4,5
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Jana 9. 10. 2019
Ze začátku trošku zlobilo startování.
Vladimír 12. 10. 2018
Dobrý den,jelikož vlastním a používám postupně dokupovanou kompletní řadu přístrojů Multimate, a jsem s jeho variabilitou spokojen, tak vzhledem k tomu že tuto řadu již vyprodáváte, pořídil jsem si tento mnou používaný nástavec jako náhradní díl do rezervy a zatím zkontroloval jen kompletnost dodávky a funkčnost převodu.
  • I když je to spíše kategorie "hobby", tak pro "zahrádkáře" výborný pomocník. +skladnost +přeprava +manipulace +nízká hmotnost +pohotovost +pracovní výkon

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.