Typy zahradního nářadí

Nářadí Patriot sází na nejmodernější materiály. Jedním z jeho hlavních přínosů je potažení čepelí nástrojů speciálně vyvinutým fluorplastovým povlakem Xylan. Tato hi-tech látka má podobné vlastnosti jako její předchůdce teflon, zejména velmi nízký koeficient tření. Čepel díky ní pronikne do dřeva až o 45 % snadněji a s lehkostí jej rozštípne. Xylan chrání před korozí dvakrát učinněji než teflon a je také odolnější vůči extrémním výkyvům teplot i slunečnímu záření, čímž výrazně prodlužuje životnost nástroje. Pod značkou Patriot u nás najdete sekery a zahradní nůžky.
Nářadí WOLF-Garten je určeno pro nejnáročnější uživatele. Díky propracované ergonomii ho už nebudete chtít pustit z ruky! Kombinace kvalitních materiálů, ze kterých je vyrobeno, a špičkové povrchové úpravy zajistí dlouhou životnost a schopnost obstát i v těch nejtěžších podmínkách. Pod značkou WOLF-Garten u nás najdete nejen zahradní nůžky, ale také rýče, lopaty, vidle a pilky na větve.
 
V roce 1982 si společnost WOLF-Garten nechala patentovat unikátní spojení násady s nářadím a nazvala ho multi-star®. Tento univerzální systém umožňuje připevnit na jednu násadu různé druhy nástrojů. Násada z kvalitního jasanového dřeva, ošetřeného lakováním, se tak může stát hráběmi, ale i smetákem. Efektivně s ní zvládnete údržbu trávníku, záhonu i terasy. Nářadí multi-star® je díky kvalitě a trvanlivosti vhodné i pro profesionální použití. Společnost WOLF-Garten na jeho vývoji neustále pracuje a přizpůsobuje ho přísným požadavkům na ergonomii a kvalitu, takže se už několikrát stalo vítězem testů. Na našem webu najdete pod značkou multi-star® nejen košťata a hrábě, ale také drobné zahradní nářadí.

Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat