Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)

Přírodní obojek proti klíšťatům a blechám

Kód: 2KRZ2035
0
0
0
280 Kč
154 Kč

Kočičí kožich představuje ideální útočiště pro hmyz, který se především v létě stává velmi otravným – obtěžuje zvíře, a navíc může přenášet nejrůznější nemoci. Problém se týká nejen dlouhosrstých plemen, ale i těch krátkosrstých. Jak se mu vyhnout? 
Důležitá je prevence repelentními spreji. Jejich složení však někdy neprospívá koťatům a také některé dospělé kočky mohou být citlivější na obsažené účinné složky. I v takovém případě existuje řešení: přírodní obojek odpuzující klíšťata a blechy. Přírodní netoxické složení zaručuje vhodnost i pro koťata, březí kočky a zvířata alergická na běžné insekticidy. 
 
Obsahuje extrakt z nimby (margósy). Rostlina sama působí antivirově, antibakteriálně, antimykoticky, podporuje imunitu a pomáhá tělu v boji proti infekcím. Její výtažek na obojku pak poskytuje aktivní ochranu proti různým druhům hmyzu, především blechám, klíšťatům a komárům.  

Použití:
Vyjměte obojek z obalu. Umístěte obojek kolem krku zvířete tak, že necháte mezeru asi tak na dva prsty a zbývající kus odřízněte. Poskytuje ochranu po dobu 90 dní. Po uplynutí této doby je možné obojek vyměnit za nový. Obojek je voděodolný. Produkt po kontaktu s vodou neztrácí účinnost. Nedoporučuje se však koupání se šampónem. 

Složení: Geraniol, margosa, levandulový olej 
Délka obojku: 30 cm 
Délka účinku: 90 dní 
Obsah balení: 1 ks 

Zobrazit celý popis

Příslušenství

Hodnocení zákazníků (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádnou recenzi.

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.