Sekera MTF Elite S

1 hodnocení
Kód: 1ZST4190
5
1
1
1 485 Kč
1 140 Kč

Doporučuje

100%
zákazníků
5 hvězdiček
100 %
4 hvězdičky
0 %
3 hvězdičky
0 %
2 hvězdičky
0 %
1 hvězdička
0 %
Technické parametry
Délka [mm] 450
Hmotnost [g] 1100
Značka Mountfield
Záruka 3 roky
Katalogové číslo 1ZST4190
1ZST4190
Celé parametry
Univerzální sekera MTF Elite je malá, ale šikovná! Je skladná a její nízkou hmotnost oceníte při štípání menšího množství dřeva nebo třísek na chalupě, zahradě domu nebo třeba v kempu. Stejně jako celá řada seker MTF Elite se i tento model vyznačuje extrémně dlouhou životností a výbornými užitkovými vlastnostmi. Má ostří z vysoce kvalitní indukčně kalené oceli. Hlava sekery je napevno svařena s topůrkem. Ergonomicky tvarované topůrko ze speciálního kompozitu se skelnými vlákny bez problémů odolává tlaku, stárnutí i klimatickým podmínkám. Protiskluzový povrch SAFETOUCH™ poskytuje jistý úchop a komfort při sekání.

Součástí balení je i praktický kryt, který zaručuje bezpečnou manipulaci a jednoduché skladování. Sekera má záruku 3 roky.

INDUKČNĚ KALENÁ OCEL

Díky kvalitním moderním materiálům a povrchové úpravě se sekery MTF Elite vyznačují dlouhou životností a výbornými užitkovými vlastnostmi. Ostrá čepel sekery je vyrobena z indukčně kalené oceli s antikorozní úpravou.

Indukční kalení je způsob vytváření tvrdé povrchové vrstvy na oceli, které je založeno na rychlém ohřevu indukovaným proudem střední nebo vysoké frekvence za použití induktoru, jehož tvar odpovídá tvaru čepele sekery.


UŽIVATELSKY KOMFORTNÍ

Hlava sekery je napevno svařena s topůrkem, nehrozí tudíž, že by se při práci oddělila. Ergonomicky tvarované topůrko padne skvěle do ruky. Je vyrobeno ze speciálního kompozitního materiálu a vyztuženo skelnými vlákny, takže bez problémů odolává ohybu, tlaku, stárnutí i klimatickým podmínkám. Protiskluzový povrch SAFETOUCH™ navíc poskytuje jistý úchop a komfort při sekání.
Zobrazit celý popis

Příslušenství

Hodnocení zákazníků (1)

5,0
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Vlad Cristea 26. 9. 2022
Kvalitní sekerka za slušnou cenu

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.