Spínací zásuvka digitální, do vlhka IP44

170 hodnocení
Kód: 2ELE1034
4.5
170
170
490 Kč
330 Kč
Technické parametry
Napětí sítě [V/Hz] 230/50
Elektrické krytí IP44
Teplota okolí [°C] -10 až +40
Max. zatížení 16A, 3600W
Záruka 2 roky
Katalogové číslo 2ELE1034
2ELE1034
Celé parametry

Digitální spínací zásuvka umožňuje nastavení až 8mi událostí během týdenního cyklu, přičemž jedna událost může být platná pro více dní.

 

Tato zásuvka je vybavena ochranou proti stříkající vodě a působení prachu, proto je vhodná pro venkovní použití nebo do vlhkých místností, ale najde uplatnění i v každé domácnosti, kanceláři či v rekreačních objektech.

 

Nejčastějším využitím je automatické zapínání a vypínání osvětlení, čerpadel, topení, bazénových pískových filtrací a dalšího bazénového příslušenství apod.

 

Jednoduše ji zasunete do elektrické zásuvky a nastavíte požadovaný čas zapnutí a vypnutí elektrického spotřebiče. Velkou výhodou je, že i při výpadku elektrického proudu, vámi nastavené programy pro zapnutí a vypnutí elektrického spotřebiče, zůstanou uložené v paměti a po jeho opětovném spuštění není nutné spínací hodiny znovu nastavovat. Spínací hodiny jsou navíc vybaveny přepínačem pro trvalé napájení elektrického spotřebiče.

 

Nejkratší spínací doba je 1 minuta

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (170)

4,5
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Josef 13. 9. 2022
  • funguje
Bedřich 8. 7. 2022
  • Funguje jak má.
Radoslav 4. 8. 2021
Funguje jak má.
Načíst další recenze

Dotazy (2)

Marian

Dobrý den. Prosím, můžete mi sdělit jakým způsobem tato zásuvka vypíná? Jestli při vypnutí přeruší fázi, nebo nulový vodič. Toto je celkem zásadní problém většiny podobných zásuvek, že vypínají nulák a tak přístroje zůstávají pod napětím a může dojít k poškození, nebo zničení elektroniky, nebo i k úrazu el. proudem. Mám s tím vlastní zkušenost, proto zde tento dotaz vznáším.

Béda Trávníček

Dobrý den,

tato zásuvka spíná na nulový vodič.

Váš Mountfield

Ivan

Digitální spínací zásuvka - ukazuje i spotřebu el.energie ?
děkuji

Béda Trávníček

Dobrý den,

digitální spínací zásuvka slouží pouze k zapínání a vypínání elektrických spotřebičů v navolený čas, spotřebu elektrického proudu neměří.

Váš Mountfield

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.