Doporučuje

97%
zákazníků
5 hvězdiček
81 %
4 hvězdičky
18 %
3 hvězdičky
1 %
2 hvězdičky
0 %
1 hvězdička
0 %
Technické parametry
Objem [l] 20
Značka Mountfield
Použití pro pokojové rostliny
Záruka Z0c
Katalogové číslo 1ZEM0025
1ZEM0025
Celé parametry

Mountfield představuje novou luxusní řadu substrátů Premium, která nabízí to nejlepší pro všechny zahrádkáře. Dopřejte svým rostlinám luxus v podobě extra kypré hlíny, ideální vlhkosti zeminy a přísunu optimálního množství živin. Složení MTF Prémiových substrátů je vyvinuto přesně podle potřeb rostlin. V kořenové zóně zajistí vysoký obsah vzduchu a přispívá tak k bujnějšímu růstu a bohatšímu kvetení.

Substráty obsahují tyto speciální suroviny:

Perlit
Perlit je lehká, zrnitá a pórovitá hmota bílé barvy vyráběná tepelným zpracováním ze surového Perlitu. Perlit zvyšuje podíl vzduchu a stabilizuje vlhkost v půdě, zlepšuje využívání hnojiv a přispívá k dobré kondici pěstovaných rostlin.

Kokosová vlákna
Jedná se o speciální surovinu dováženou z Indonésie. Příznivě působí na nesléhavost substrátu a prodlužují jeho životnost. Substráty MTF® Prémium obsahují 10 - 20% podíl kokosových vláken.

Granulovaný jíl
Vyniká schopností do sebe pojmout živiny obsažené v půdě po zálivce a tyto živiny pak postupně vydávat podle aktuálních požadavků rostlin.


Premium substrát pro výsadbu a přesazování pokojových rostlin je připraven ze směsi vytříděné světlé a tmavé rašeliny, perlitu, kokosové rašeliny a jílu. Jedinečné surovinové složení substrátu zajištuje optimální provzdušnění kořenového balu. Substrát je obohacen hnojivem se základními živinami a stopovými prvky, které jsou velice důležité pro správný růst rostlin. Má velkou jímavost vody a zároveň zabraňuje vyplavování těchto živin.

  • Směs výběrových rašelin (světlá a tmavá).

  • Obsahuje perlit, kokosovou rašelinu a jíl.

  • Obohacen hnojivem s živinami a stopovými prvky.

  • Jedinečné složení zajišťuje kyprost a vzdušnost půdy.

  • Zadržuje teplo, urychluje zakořenění a zadržuje vláhu.

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (74)

4,8
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Helena 13. 11. 2022
Nikola 25. 8. 2021
Manželka si to moc pochvaluje.
  • Kvalita
  • Žádné
Josef 24. 8. 2021
Výborný
Načíst další recenze

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.