Těsnící šňůra 12 mm, 2,5 m s lepidlem

55 hodnocení
Kód: 2KAZ0113
4.7
55
55
230 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 270 Kč

Doporučuje

95%
zákazníků
5 hvězdiček
75 %
4 hvězdičky
20 %
3 hvězdičky
5 %
2 hvězdičky
0 %
1 hvězdička
0 %

Opravná sada na výměnu těsnění ve dvířkách krbových kamen a krbových vložek. Sada obsahuje 250 cm kulaté těsnící šňůry o průměru 12 mm s teplotní odolností 600 °C, speciální lepidlo s teplotní odolností 1100 °C a hliníkovou pásku na zakončení okrajů těsnící šňůry.
                              
Těsnící šňůra plní velmi důležitou roli z hlediska správného fungování krbových kamen. Zamezuje pronikání kouře ze spalovacího prostoru do místnosti a zabraňuje přisávání okolního vzduchu. Těsnící šňůra ztrácí postupem času pružnost a tvrdne (i díky nesprávnému používání přípravků k čištění skel), čímž prakticky přestává plnit svou funkci. To se projevuje zvýšením spotřeby paliva a omezenou regulovatelností hoření. Dochází tak k přetápění kamen, což vede k výraznému snížení jejich životnosti a v krajním případě k jejich nevratnému poškození.

Doporučujeme pravidelnou kontrolu a případně výměnu těsnící šňůry v kamnech. Opotřebenou šnůru lze snadno poznat podle změny barvy. Pokud má na některém místě bílou barvu, je vypálená a je potřeba ji vyměnit. Správnou funkci těsnící šnůry lze vyzkoušet s pomocí listu papíru, který se přivře do dvířek. Pokud jej lze snadno vytáhnout, těsnící šňůra neplní svou funkci a je rovněž nutná výměna.

Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008:
Varování - Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí.

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (55)

4,7
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Jitka 17. 5. 2021
Těsní dobře, snadná aplikace
Lukáš 17. 5. 2021
Kvalitní a nejlevnější. Lepidla mohlo být víc.
Zdena 17. 5. 2021
souží svému účelu, přibrzdila tah kamen
Načíst další recenze

Dotazy (1)

Pavel
Dobrý den, jaké množství lepidla je v balení?
Béda Trávníček
Dobrý den, balení obsahuje lepidlo o objemu 17 ml . Váš Mountfield
Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.