Vířivá vana Swim spa

Vířívka Swim Spa
pic2
pic2
pic3
pic4
pic1
pic6
pic7
pic8

Dokonalé propojení bazénu pro relaxační plavání i intenzivní trénink s vířivou vanou poskytující luxusní uvolňující masáž. Kompaktní provedení umožňuje jednoduchou instalaci bez nutnosti stavebních úprav. Skořepina z nejlepších materiálů Lucite Acrylics z USA je zasazena do ocelového rámu. Jeho opláštění lze zčásti zapustit do země bez betonování. Vyrobena je v EU.

Doslova nekonečný bazén pro rekreační i vrcholové plavce. Nastavitelný výkonný protiproud nabízí odpočinkové i náročné tréninkové režimy. Vířivá vana s kvalitní skořepinou poskytuje šest ergonomických pozic a a dle modelu až 40 proudových trysek. Kromě relaxující hydromasáže nabízí také LED osvětlení s volitelným barevným tónem přesně podle Vaší nálady.

Bazén i vířivka jsou osazeny špičkovou kanadskou technologií Gecko. Intuitivní ovládání všech funkcí bazénu i vířivky dotykovými panely nebo mobilní aplikací přes wi-fi. Samostatné cirkulační čerpadlo spolu se silnou izolační vrstvou snižují spotřebu elektrické energie. Provozní náklady šetří také kvalitní celoroční ochranný termokryt se zvýšenou UV ochranou, který je součástí výbavy. Vodní ráj pro relax i sport si tak budete na zahradě užívat po celý rok!


Komfortní a chytré ovládání

Ovládání všech funkcí vířivky i bazénu pro dokonalý relax i sportovní zážitek máte kdykoliv na dosah a doslova pod palcem. Jednoduché menu si snadno osvojíte a uživatelský komfort dotykového panelu nebo ovládání mobilní aplikací Vás pak ani na okamžik nevyruší ze světa uvolnění.


Protiproud s ohromujícím výkonem

Programovatelný výkonný W-Flow protiproud s relaxačními i tréninkovými režimy a ohromujícím výkonem až 180 m3/h pro slabší i vrcholové plavce.


Užijte si nekonečný bazén!

Praktický pohodlný pás najdete v základní výbavě. Doplněk pro dokonalý plavecký zážitek udržuje plavce stále v ideálním středu proudu, kde svaly všech končetin zabírají symetricky a efektivně. Ve spojení s programovatelným protiproudem jsou Váš bazén i zábava doslova nekonečné.


Hydromasáž celého těla

Kapitánské křeslo designované pro absolutní uvolnění, mimo jiné také v oblasti pasu. Ergonomii jednotlivých pozic i optimální rozložení proudových trysek řešíme s experty a fyzioterapeuty.


Vodní hrátky i nad hladinou

Dle typu až devět osvětlených fontánek přes den příjemně osvěží vzduch, v noci pak spolu s vodopádem rozehrají barevnou fantazií a dokonale dokreslí atmosféru. Vodopád navíc poslouží jako další masážní prvek pro oblast ramen a šíje.


Příjemný poslech!

Zabudovaný audiosystém se 4 reproduktory a subwooferem pro Váš ideální soundtrack. Speciální vodě i chemii odolné reproduktory čekají na signál z připojeného mobilního zařízení. Bude to romantika nebo pořádná jízda?


Uvolnění všemi smysly

Dejte lázni ještě další rozměr díky aromaterapii. Stačí zmáčknout tlačítko a vzduchem se šíří některá z oblíbených esenciálních vůní.


Špičkové materiály pro bezstarostný relax

Skořepina je vyráběna z těch nejlepších materiálů na trhu s využitím robotických technologií. Tvoří ji tři ekologicky neutrální vrstvy se speciálním vyztužením a izolací POLI-MAX ™. Vnější vrstva akrylátu LUCITE ACRYLICS® má antibakteriální úpravu Microban. Vnitřní vrstva ABS POLYMER vykazuje extrémní izolační vlastnosti, zvyšuje tuhost skořepiny a také odolnost proti nárazu. Na skořepinu proto poskytujeme záruku 7 let.
 


NOVÁ ZESÍLENÁ IZOLACE

Naše vířivky izoluje až 3,5cm vrstva kvalitní skandinávské izolace. V kombinaci s precizním zpracováním celé konstrukce vany se tak výrazně snižují tepelné úniky a především pak výdaje za elektrickou energii. Bez starostí si  tak můžete vířivku užívat opravdu celoročně!

Technické parametry

 
Danube Life

Amazonas Life

Rio Grande Life
Vystaveno na prodejně Čestlice, Pardubice Liberec, Ostrava - OC Géčko Černý most, Trenčín
Rozměry 450 x 235 x 147 550 x 235 x 147 cm 600 x 235 x 147 cm
Ovládací panel 1x dotykový (možnost ovládat přes WiFi) 1x dotykový (možnost ovládat přes WiFi) 2x dotykový (možnost ovládat přes WiFi)
Audiosystém 4.1 (4 reproduktory se subwooferem) 4.1 (4 reproduktory se subwooferem) 4.1 (4 reproduktory se subwooferem)
Dezinfekce vody OzmixTM System OzmixTM System OzmixTM System
Termokryt Ano Ano Ano
Připojení Do svorkovnice (400V) Do svorkovnice (400V) Do svorkovnice (400V)
Objem vody 6 113 l 8 236 l 6 298 l
Hmotnost 1 047 kg 1 100 kg 1 300 kg
Kabinet Možnost výběru barvy mezi šedým a hnědým dřevoplastovým opláštěním Možnost výběru barvy mezi šedým a hnědým dřevoplastovým opláštěním Možnost výběru barvy mezi šedým a hnědým dřevoplastovým opláštěním
Příprava na připojení tepelného čerpadla Ano Ano Ano

Bazén

Protiproud W-Flow systém s výkonem až 180 m3/h W-Flow systém s výkonem až 180 m3/h W-Flow systém s výkonem až 180 m3/h
Výkon čerpadla 3x3HP dvourychlostní (3x2,2kW) 3x3HP dvourychlostní (3 x 2,2 kW) 3x3HP dvourychlostní (3x2,2kW)
Topidlo 3 kW 3 kW 3 kW
Cirkulační čerpadlo Ano Ano Ano
Termokryt Ano Ano Ano
LED osvětlení 16 x LED + osvětlené fontánky 25 x LED + osvětlené fontánky 16 x LED + osvětlené fontánky
Základní výbava Plavecký pás Plavecký pás Plavecký pás
Volitelná výbava Univerzální cvičební nástroj Univerzální cvičební nástroj Univerzální cvičební nástroj

Vířivka

Vířivka se samostatným vodním okruhem Ne Ne Ano
Počet trysek 24 27 41
Míst k sezení 2 2 4
Míst k ležení 0 0 1
Termokryt Ano Ano Ano
Výkon čerpadla 1x3HP (1x2,2kW) 1x3HP (1x2,2kW) 2x3HP (1x2,2kW)
Možnost volit intenzitu masáže Ano Ano Ano
Topidlo Ne (1 pro celé swim spa) Ne (1 pro celé swim spa) 3 kW
Cirkulační čerpadlo Ne (1 pro celé swim spa) Ne (1 pro celé swim spa) Ano
LED osvětlení 18 20 16
Aromaterapie Ne Ne Ano

Pro více informací a ceny Swimspa navštivte naše
prodejní centra nebo kontaktujte  bazénového specialistu.

Zobrazit celý popis
Momentálně pro Vás připravujeme novou nabídku...