Vířivka Kilimanjaro Life De Luxe-mramor

Kód: 3VAN0237
0
0
0
529 000 Kč
309 900 Kč
Prodej pouze V PRODEJNÁCH
Koupit na splátky
Vyberte si variantu, která vám nejvíce vyhovuje.
Např. 30 990 Kč + 10 x 30 990 Kč
Essox kalkulačka piktogram SPOČÍTAT
10 let záruka na strukturu skeletu

Záruka 10 let
na strukturu skeletu

Záruka 2 roky

Záruka
2 roky

KVALITNÍ SKOŘEPINA - ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE - MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

Vířivá vana s kvalitní skořepinou poskytuje šest ergonomických pozic. Je vyrobena v EU z těch nejlepších materiálů, zasazena do WPS plastového rámu opatřeného elegantním dřevoplastovým opláštěním. Špičkové technologie s řídicí jednotkou Gecko (Kanada) máte pod palcem díky komfortnímu ovládacímu panelu nebo možnosti ovládání mobilní aplikací přes wi-fi připojení.
 
Kromě relaxující hydromasáže nabízí také LED osvětlení s volitelným barevným tónem přesně podle Vaší nálady včetně dvou osvětlených fontánek, vodopád nebo také zabudovaný audiosystém. Samostatné cirkulační čerpadlo spolu se silnou izolační vrstvou snižují spotřebu elektrické energie. 

Barevné varianty skořepiny: mramor, hnědá toskánsko, šedá toskánsko


V TÉTO VÍŘIVCE SI BUDETE UŽÍVAT

 
MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

Šest ergonomických pozic (5× sezení, 1× ležení) Vám zajistí maximální pohodlí i optimální polohu pro masáž každé části Vašeho těla. 

 

MASÁŽ CELÉHO TĚLA

Tato vířivá vana disponuje 59 supervýkonnými masážními tryskami nové generace, díky nimž si budete dopřávat blahodárné masáže na větší ploše těla a současně Váš pocit z wellnessu bude o poznání intenzivnější.

 

PARÁDNÍ OSVĚTLENÍ

Vířivka je osazena sadou 13 LED trysek, velkým centrálním světlem, osvětlenými boky a nárožím.

 

VODOPÁDY A FONTÁNKY

Osvětlený vodopád a fontánky v novém designu a s vylepšenou funkčností rozehrají po setmění fantazii barev i nad hladinou a navíc příjemně namasírují svalové partie v oblasti ramen a šíje. Fontánky můžete současně využít jako originální podsvícené držáky nápojů.
 

DOKONALÁ SYMFONIE ZVUKŮ

Krystalicky čistý zvuk Vaší oblíbené hudby při relaxu celého těla zajistí audiosystém AquaSoul Pro Sound, který disponuje 4 reproduktory. Pohodlně k němu připojíte přes bluetooth jakékoliv Vaše mobilní zařízení.
 


 


NA TÉTO VÍŘIVCE OCENÍTE

KVALITNÍ SKOŘEPINA

Skořepina je vyrobena v EU z těch nejlepších materiálů na trhu s využitím robotických technologií. Tvoří ji tři ekologicky neutrální vrstvy se speciálním vyztužením a izolací POLI-MAX™. Vnější vrstva akrylátu americké značky LUCITE ACRYLICS® má antibakteriální úpravu. Vnitřní vrstva vykazuje extrémní izolační vlastnosti, zvyšuje tuhost skořepiny a také odolnost proti nárazu. Na skelet proto poskytujeme záruku 10 let.


ELEGANCE KABINETU

Mimořádně kvalitní opláštění je z vysoce trvanlivého dřevoplastu v elegantní stříbrošedé anebo hnědé barvě. Má povrch s příjemnou texturou, která zaujme na první pohled. Nároží kabinetu je ozdobeno efektními designovými prvky.


NOVÁ SKANDINÁVSKÁ IZOLACE

Kvalitní izolace o tloušťce až 3,5 cm umístěná přímo na rámu vířivky v kombinaci s precizním zpracováním celé konstrukce vany výrazně snižuje tepelné úniky a tím i výdaje za elektrickou energii. Bez starostí si tak můžete vířivku užívat opravdu celoročně!


ÚSPORNÁ ČERPADLA

Samostatná cirkulační čerpadla o celkovém výkonu 6 HP (2×3 HP) snižují spotřebu elektrické energie, potřebné pro provoz vířivé vany, na minimum.

PRVOTŘÍDNÍ ŘÍDICÍ JEDNOTKA

Špičkové technologie v kombinaci s řídicí jednotkou kanadské značky Gecko máte pod palcem díky komfortnímu dotykovému ovládacímu panelu i možnosti ovládání mobilní aplikací přes wi-fi připojení.


OZMIX™ SYSTÉM

V současnosti nejúčinnější technologie dezinfekce vody ozónem, která z vody vyčistí až o polovinu více bakterií. Výrazně tak snižuje celkovou náročnost péče o vířivku.


WOW SYSTÉM

Nový vylepšený systém optimalizace distribuce vody disponuje o 75 % vyšším tlakem a je o celých 45 % méně energeticky náročný ve srovnání se systémem distribuce vody v předchozí generaci.

MOŽNOST PŘIPOJENÍ NA TEPELNÉ ČERPADLO

Tento model vířivé vany můžete připojit na tepelné čerpadlo, čímž výrazně snížíte spotřebu elektrické energie potřebné na její provoz.


K této vířivce doporučujeme koupit termokryt: hnědý, šedý.
 

Technické parametry

Hmotnost [kg] 454
Rozměry [cm] 236 x 236 x 95
Ovládací panel Dotykový (možnost ovládat přes WiFi)
Připojení Do svorkovnice (400V)
Počet trysek 59
Cirkulační čerpadlo ano
LED osvětlení ano
Míst k ležení 1
Míst k sezení 5
Objem vody [l] 1 450
Topidlo [kW] 3
Termo kryt Volitelná výbava
Výkon čerpadla 2x 3 HP (2x 2,2 kW)
Dezinfekce vody Ozmix system (ozón + mixér)
Audio systém Aquasoul Pro 4.1

Ke stažení

3VAN0237 Katalogové číslo: 3VAN0237

Hodnocení zákazníků (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádnou recenzi.

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.