VIVAVITA silikagel white 3,6l

998 hodnocení
Kód: 2KRZ2003
4.8
998
998
179 Kč
89 Kč
KS

Doporučuje

96%
zákazníků
5 hvězdiček
80 %
4 hvězdičky
17 %
3 hvězdičky
3 %
2 hvězdičky
0 %
1 hvězdička
0 %
Technické parametry
Objem [l] 3,6
Značka Vivavita
Typ stelivo
Druh zvířete kočka
Kvalita prémiové
Určení běžná aktivita
Záruka Z0c
Katalogové číslo 2KRZ2003
2KRZ2003
Celé parametry

Bezprašná silikagelová podestýlka Vivavita white účinně zachycuje nejen veškeré tekutiny, ale i nepříjemné pachy a zabraňuje šíření bakterií. Vysušuje exkrementy, díky čemuž vydrží toaleta bez zápachu delší dobu. Podestýlka je vyrobena z čistě přírodních materiálů a neznečišťuje životní prostřední. Je netoxická, takže nehrozí zdravotní komplikace, ani pokud jí kočka omylem kousek pozře.

Návod k použití: Do čisté toalety nasypejte náplň do výše 3 cm. Po zbarvení veškeré podestýlky močí vyměňte a doplňte opět do výšky 3 cm. Zřídkakdy se stává, že kočky podestýlku odmítají. Pokud se tak ale stane, smíchejte při prvním použití podestýlku Vivavita White s doposud používanou podestýlkou v poměru 1:1 a při dalších výměnách postupně poměr zvyšujte.

Zobrazit celý popis

Příslušenství

Hodnocení zákazníků (998)

4,8
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Jarmila 5. 3. 2024
Silikagel je za rozumnou cenu a naší kočičce vyhovuje a nesmrdí.
Dagmar 22. 2. 2024
Nizká cena
Robert 20. 2. 2024
Výhodné kupovat jen v akcích, jinak velice drahé
Načíst další recenze

Dotazy (1)

René

Dobrý den,
v čem je rozdíl mezi podestýlkami white a crystal ? Je někde uvedené chemické složení ? Teoreticky by obojí měl být čistý silikagel, nebo je to jinak ?
Děkuji

Béda Trávníček

Dobrý den,

rozdíly silikagelových podestýlek mohou být ve velikosti krystalků (menší mohou ulpívat na tlapkách kočky, která je roznáší po bytě), některé jsou parfémované (to je spíše přidaná hodnota pro majitele koček), jiná jsou čistě bílá, jiná s přidaným barvivem. Nic však neovlivňuje vlastnosti podestýlky, jejíž hlavní funkcí je pohltit a uzavřít vlhkost a pachy tak, aby se dál nešířili do domácnosti. Chemické složení se nikde neuvádí.

Váš Mountfield

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.