Vonná esence, 50 ml do sauny - eukalyptus

60 hodnocení
Kód: 3SAZ0072
4.2
60
60
340 Kč
290 Kč
Technické parametry
Objem [ml] 50
Záruka Z0c
Katalogové číslo 3SAZ0072
3SAZ0072
Celé parametry

Éterické oleje v kořenech, semenech, listech, či lodyhách a květech obsahuje každá rostlina. Aromaterapie užívá éterické oleje vybraných rostlin, aby posilovala rovnováhu a harmonii organismu po fyzické i psychické stránce. Blahodárný účinek těchto olejů je důsledkem jejich působení na hormony a fungování lidského těla.

Naše 4 klasická aromata tvoří základ pro vzrušující aromatické zážitky. Můžete své oblíbené vůně používat samostatně, nebo je kombinovat a vytvořit mnohem více vonných variací pro maximální prožitek v infrakabině. Náš koncept je pozvánka do sauny plné vonných prožitků, které můžete postupně prozkoumávat a naplno si užívat. Zažijete mnoho kombinací a intenzit vůní a získáte velmi jednoduše širokou škálu osvěžujících, uvolňujících či uklidňujících zážitků.

Doporučené dávkování:

Jako samostatnou vůni 3 – 4 stisky pipety do misky s cca 100 ml vody uložené v prostoru kabiny. Jako zesilovač k základní vůni 1 stisk pipety k jednomu až dvěma stiskům pipety základní vůně. U saun finských je možné roztokem přímo polévat i kameny. Dávkování je pak 3 – 5 ml na 1 litr vody. (nenaředěná essence nesmí být na kameny aplikována)

Eukalyptus – silný a uvolňující.

Podlouhlé listy jsou zdrojem silného, eukalyptového oleje. Eukalyptové esence jsou používány v širokém spektru přípravků usnadňujících dýchání. Silná kafrová vůně je velmi osvěžující. Zároveň působí jako stimulant, zahání únavu, povzbuzuje smysly. Eukalyptové aroma může být použito pro samostatný nálev, nebo jako osvěžující, kafrový zesilovač k základním vůním.

Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008:
NEBEZPEČÍ - Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit ospalost nebo závratě. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (60)

4,2
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Jaroslav 13. 7. 2021
Pěkně voní.
  • Cena
Jan 7. 4. 2021
Splnil očekávání, koupen již několikátý
Roman 7. 4. 2021
Jsem s esencí moc spokojen
  • Pravá vůně a po saunování,provoní celý dům
  • Źádne
Načíst další recenze

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.