Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)

Vonná esence, 50 ml do sauny - kosodřevina

32 hodnocení
Kód: 3SAZ0070
3.9
32
32
349 Kč
239 Kč
Technické parametry
Objem [ml] 50
Záruka Z0c
Katalogové číslo
3SAZ0070 3SAZ0070
Celé parametry

Éterické oleje v kořenech, semenech, listech, či lodyhách a květech obsahuje každá rostlina. Aromaterapie užívá éterické oleje vybraných rostlin, aby posilovala rovnováhu a harmonii organismu po fyzické i psychické stránce. Blahodárný účinek těchto olejů je důsledkem jejich působení na hormony a fungování lidského těla.

 

Naše 4 klasická aromata tvoří základ pro vzrušující aromatické zážitky. Můžete své oblíbené vůně používat samostatně, nebo je kombinovat a vytvořit mnohem více vonných variací pro maximální prožitek v infrakabině. Náš koncept je pozvánka do sauny plné vonných prožitků, které můžete postupně prozkoumávat a naplno si užívat. Zažijete mnoho kombinací a intenzit vůní a získáte velmi jednoduše širokou škálu osvěžujících, uvolňujících či uklidňujících zážitků.

Doporučené dávkování:

Jako samostatnou vůni 3 – 4 stisky pipety do misky s cca 100 ml vody uložené v prostoru kabiny. Jako zesilovač k základní vůni 1 stisk pipety k jednomu až dvěma stiskům pipety základní vůně. U saun finských je možné roztokem přímo polévat i kameny. Dávkování je pak 3 – 5 ml na 1 litr vody. (nenaředěná essence nesmí být na kameny aplikována)

Kosodřevina – lesní a svěží

Esenciální oleje se získávají z jehličí horských křovinatých druhů borovic, které rostou v drsných výšinách Alp. Éterické oleje kosodřeviny prohlubují dech, používají se v přípravcích uvolňujících horní cesty dýchací a mají i lehce antiseptické účinky. Podporují krevní oběh, používají se při výrobě přípravků proti bolestem svalů a kloubů.

Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008:
Varování - Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit ospalost nebo závratě. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (32)

3,9
Abychom zajistili férové hodnocení našich výrobků, mohou se k nim vyjádřit pouze zákazníci, kteří je vlastní.
Ivana 16. 4. 2021
Vůně není moc výrazná
Jiří 15. 4. 2021
VÝBOné
Libuše 7. 4. 2021
Možná výrobek neužívám dobře, to nevím , ale příště bych si ho již nekoupila. Vůně je nevýrazná i při větším dávkování než se uvádí pro použití .
Načíst další recenze

Dotazy (1)

Marcela

Dobrý den,
není uvedeno množství/objem/


Molendová

Béda Trávníček

Dobrý den,

objem je 50 ml

Váš Mountfield

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací