Vonná esence, 50 ml do sauny - pomeranč

29 hodnocení
Kód: 3SAZ0074
4
29
29
340 Kč
290 Kč
Technické parametry
Objem [ml] 50
Záruka Z0c
Katalogové číslo 3SAZ0074
3SAZ0074
Celé parametry

Éterické oleje v kořenech, semenech, listech, či lodyhách a květech obsahuje každá rostlina. Aromaterapie užívá éterické oleje vybraných rostlin, aby posilovala rovnováhu a harmonii organismu po fyzické i psychické stránce. Blahodárný účinek těchto olejů je důsledkem jejich působení na hormony a fungování lidského těla.

Naše 4 klasická aromata tvoří základ pro vzrušující aromatické zážitky. Můžete své oblíbené vůně používat samostatně, nebo je kombinovat a vytvořit mnohem více vonných variací pro maximální prožitek v infrakabině. Náš koncept je pozvánka do sauny plné vonných prožitků, které můžete postupně prozkoumávat a naplno si užívat. Zažijete mnoho kombinací a intenzit vůní a získáte velmi jednoduše širokou škálu osvěžujících, uvolňujících či uklidňujících zážitků.

Pomeranč – měkký a teplý

Štěstí, lehkost a teplo se se přenáší s energickou svěžestí pomerančové vůně. Esenciální olej se získává ze slupek zralých pomerančových plodů. Jasné, vzrušující tóny působí na centrum pohody a štěstí a umí povzbudit a dodat síly v tmavých, zimních dnech.

Doporučené dávkování:

Jako samostatnou vůni 3 – 4 stisky pipety do misky s cca 100 ml vody uložené v prostoru kabiny. Jako zesilovač k základní vůni 1 stisk pipety k jednomu až dvěma stiskům pipety základní vůně. U saun finských je možné roztokem přímo polévat i kameny. Dávkování je pak 3 – 5 ml na 1 litr vody. (nenaředěná essence nesmí být na kameny aplikována)

Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008:
NEBEZPEČÍ - Vysoce hořlavá kapalina a páry. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit ospalost nebo závratě. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (29)

4,0
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Martin 27. 2. 2024
Luděk 7. 4. 2021
Esence krásně voní.
Irena 7. 4. 2021
Pěkně voní.
  • Příjemné v sauně.
Načíst další recenze

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.