Vysavač listí Ikra IEWV 3500

3 hodnocení
Kód: 1ZHO3017
3.5
3
3
4 010 Kč
1 299 Kč
Technické parametry
Motor elektromotor
Hmotnost [kg] 5,5
Značka Ikra
Napětí [V] 230-240
Výkon [W] 3500
Max. objem průtoku vzduchu [m3/min] 25
Počet otáček 1300 /min
Záruka 2 roky
Katalogové číslo 1ZHO3017
1ZHO3017
Celé parametry

Vysavač listí je praktický pomocník, který se postará o pořádek v okolí domu a na zahradě. Snadno ho nastavíte na úklid zpevněné či nezpevněné plochy. Hravě s ním pak uklidíte listí a drobné nečistoty ze zámkové dlažby, terasy, chodníku nebo spadané listí na zahradě z rovného a zpevněného trávníku. Zapomeňte na koště a hrábě, ušetřete si čas a práci vysavačem! Sací hubice je opatřena pojezdovým válcem, což zajistí optimální výšku nad povrchem za všech okolností. Zadní hrana sací hubice je osazena pevným kartáčem. Nasávaný materiál putuje do 30 l vaku z odolné textilie. Vak lze jediným stiskem tlačítka odejmout a otvorem na spodní straně snadno vysypat. 
Stiskem jediného tlačítka je možné rukojeť sklopit tak, aby se dal vysavač uklidit například do regálu v garáži. 

 • Silný sací výkon 
 • Přední kolo 9,5 cm, zadní kolo 18 cm pro snadnou jízdu na nerovném povrchu 
 • Obzvláště účinný mulčovač s kovovými noži 
 • Sklopná rukojeť pro úsporu místa 
 • Práce bez námahy ve srovnání s konvenčními vysavači díky pohybu na kolech 
 • 2 funkce: vysávání a drcení 
Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (3)

3,5
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Václav 14. 11. 2023
 • Velký výkon, vúbec se neucpává
 • Velmi citlivý bezpečnostní spínač na hřídelce pojezdových kol, na trochu nerovném povrchu se stále vypíná. Rukojeť je plastová a obávám se, že dlouho nevydrží.
Zdeněk 14. 11. 2023
skutečné využití výrobku a jeho technický popis naodpovídá popisu v E-shopu. -"Vysavač listí je praktický pomocník, který se postará o pořádek v okolí domu a na zahradě. Snadno ho nastavíte na úklid zpevněné či nezpevněné plochy. Hravě s ním pak uklidíte listí a drobné nečistoty ze zámkové dlažby, terasy, chodníku nebo spadané listí na zahradě z rovného a zpevněného trávníku. Zapomeňte na koště a hrábě, ušetřete si čas a práci vysavačem! Sací hubice je opatřena pojezdovým válcem, což zajistí optimální výšku nad povrchem za všech okolností. Zadní hrana sací hubice je osazena pevným kartáčem"- Nemá ani válec a ani kartáč, přední kolečka jsou malá a třeba na zatravňovačích se nedají použít, zapadají do otvoru , na dlážděném chodníku z klasické kamenné dlažby nerovnosti vypínají bezpečnostní spinač. Bavit se o trávníku a nezpevněné ploše je ztráta času. Stroj lze použít pouze na terasách a rovných chodnících ze zámkové dlažby.
 • silný sací výkon
 • neodpovídá popisu v e-shopu
Eva 14. 11. 2023
 • zbírá to dobře
 • je to vhodné pouze na rovné povrchy při nerovném povrchu,jakmile je kolečko nad zemí ,vysávaní se vypne,má to na zadních kolečkách spínač

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.