Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)

Wi-Fi modul k peletovým kamnům

3 hodnocení
Kód: 2KAZ0143
4
3
3
Doprava zdarma
9 190 Kč
4 595 Kč
-50 %

Ovládejte svá kamna odkudkoliv!

Wifi modul je ideální varianta pro každého uživatele, který chce mít neustálý kontakt a kontrolu se svým domácím topidlem. Modul propojíte s kamny pomocí Wifi či Bluetooth, odesíláte signály přes mobilní aplikaci a máte tak chod kamen dokonale pod kontrolou. Stačí mít doma WiFi síť a v telefonu mobilní připojení k internetu.

Pomocí aplikace lze kromě klasického zapnutí a vypnutí, regulovat i další parametry jako je výkon kamen, nastavení požadované teploty vzduchu a kontrola aktuálních provozních parametrů.

 

V případě, že nemáte doma WiFi síť, můžete svůj mobilní telefon k modulu připojit jen přes Bluetooth a využívat všechny výše zmíněné funkce z pohodlí Vaší domácnosti.

Tento WiFi modul ocení také chataři a chalupáři. Několika kroky v mobilním telefonu zapnete peletová kamna a ty vytemperují objekt na požadovanou teplotu. Příjezd do teplého prostředí je pak výrazně příjemnější.

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (3)

4,0
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Vlastimil 25. 3. 2021
Celkově hodnotím výrobek kladně, protože mi umožnil ovládat kotel na dálku. Bohužel, ale takto vysoká pořizovací cena úplně neodpovídá kvalitě výrobku.
  • Dálkové ovládání, zapnutí/ vypnutí kamen. Snadná kontrola zařízení a teplota místnosti
  • Krátký propojovací kabel . Nedrží stabilní teplotu, samovolně přidává. Nezobrazuje chybovou hlášku, která je na kotli . Vyšší pořizovací cena
Kristián 27. 1. 2021
Hezká myšlenka ale blbne to...
  • Hezká krabička
  • Častá ztráta kontaktu s kmamny na dálku.
Josef 7. 1. 2021
Zatím funguje bez větších problémů
  • - možnost ovládání (zapnutí, vypnutí) kamen na dálku - možnost kontroly stavu kamen
  • - nezobrazuje konkrétní alarm

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.