Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)

Zahradní lavice LIGERO 152x67x86, teak

5 hodnocení
Kód: 2NAB2222
4.8
5
5

Doporučuje

100%
zákazníků
5 hvězdiček
80 %
4 hvězdičky
20 %
3 hvězdičky
0 %
2 hvězdičky
0 %
1 hvězdička
0 %
Technické parametry
Hmotnost [kg] 36
Hmotnost balení [kg] 39
Materiál teak
Nosnost [kg] max. 220
Rozměry [cm] 152 x 67 x 86
Počet osob 2
Povrchová úprava bez povrchové úpravy
Rozměr sedací plochy [cm] 140 x 53
Výška područek [cm] 66
Výška sedací plochy [cm] 43
Rozměr balení [cm] 157 x 17 x 66
Druh výrobku lavice
Konstrukce teak
Záruka 7 let
Katalogové číslo 2NAB2222
2NAB2222
Celé parametry

Elegantní robustní lavice pro pohodlné posezení 2 osob. Masivní, kvalitně zpracované teakové dřevo bez povrchové úpravy. Velmi stabilní a pevná konstrukce. Dlouhá životnost, moderní odlehčený design. Vysoce odolná vůči vodě a slunečnímu záření. Lze kombinovat s dalším nábytkem z řady Ligero.

Nejcennější vlastností teakového dřeva je jeho extrémně dlouhá životnost a vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům. Náš zahradní nábytek vyrobený z kvalitního indonézského teaku můžete ponechat na své zahradě po celý rok a není nutné jej na zimu uklízet do chráněných prostor. Teakové dřevo je zároveň velmi oblíbené pro své zabarvení. Volbu odstínu od světle po tmavě hnědý navíc můžete ovlivnit vhodným používáním různých druhů teakových olejů a dalších ošetřovacích přípravků. Bez pravidelného ošetřování nábytku dosáhne dřevo charakteristického stříbrošedého zabarvení. Pro zachování původního medově hnědého zabarvení doporučujeme nábytek udržovat námi nabízenými ošetřovacími přípravky.

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (5)

4,8
Abychom zajistili férové hodnocení našich výrobků, mohou se k nim vyjádřit pouze zákazníci, kteří je vlastní.
Daniel 26. 8. 2021
Naprosto jedinečný design. Hledali jsme něco zajímavého na zápraží, aby to nebylo na "jedno brdo" jako jsou ty univerzální v jednom podobném tvaru všude na trhu. Linky jsou přímé, opěradlo příjemně zalomené. Upřímně doufáme, že jich bude jen limitované množství, aby zůstaly co nejvíce originální :-) Lavice je trochu tvrdší na posez, protože sedací část není vytvarováná, takže na delší posedávání by asi byl potřeba podsedák - nicméně to my nepotřebujeme pro naše využití.
  • Design. Velikost
  • Cena - dost šílená. Výše 6 tis. (v sezóně) je nad průměrem, co se lavice pohybovaly na trhu. Předvrtané díry pro spojovací materiál byly "odfláknuté". Dvě z asi 12 byly nakřivo předvrtány, takže kdybych bez rozmýšlení šrouby utahoval, vyjely by ven a poškodily vzhled. Musel jsem si to převrtat.
Jana 26. 8. 2021
Lavice krásná, vkusná, dřevo většinou kvalitní, pouze s trochou černých stop, ale věřím, že kvalitu to neovlivní, nejhorší jsou imbusy, které opravdu nevydrží celou montáž, ale celkově spokojenost. Mrzí mě pouze, že hned po nákupu byla lavice zlevněna o dalších 1000 Kč.
  • teakové dřevo, zpracování, vzhled lavice
  • místy černé stopy ve dřevě
Hana 26. 8. 2021
Kvalitni vyrobek
  • Prostorna, pohodlna
Načíst další recenze

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.