Zahradní stůl COLOSSEUM Ø155cm, teak

26 hodnocení
Kód: 2NAB2203
4
26
26
Technické parametry
Materiál teak
Povrchová úprava bez povrchové úpravy
Rozkládací stůl ne
Otvor pro slunečník ne
Výška spodního okraje stolu [cm] 73
Rozměry [cm] 76 x 155 x 155
Nosnost [kg] max. 80
Hmotnost [kg] 38
Hmotnost balení [kg] 43
Skládací ne
Rozměr balení [cm] 157 x 157 x 14
Druh výrobku stůl
Konstrukce dřevo
Záruka 7 let
Katalogové číslo 2NAB2203
2NAB2203
Celé parametry

Robustní a stabilní stůl vhodný pro zahrady i terasy. Je vyroben osvědčeným tradičním truhlářským postupem z jádrového teaku. Vyniká tak svou pevností a životností. Díky použitému materiálu skvěle odolává dlouhé roky i nepříznivým venkovním podmínkám, zachovává své vlastnosti a kvalitu. Kruhová deska na stabilní podnoži má dekorativní paprskovité upořádání latí. Otočný střed desky stolu pro snadný přístup, např. k občerstvení, ze všech míst kolem stolu. Pod deskou je umístěna praktická odkládací police. Stůl je ideálním prvkem pro Vaše společné posezení v zahradě nebo na terase.

Nejcennější vlastností teakového dřeva je jeho extrémně dlouhá životnost a vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům. Náš zahradní nábytek vyrobený z kvalitního indonézského teaku můžete ponechat na své zahradě po celý rok a není nutné jej na zimu uklízet do chráněných prostor. Teakové dřevo je zároveň velmi oblíbené pro své zabarvení. Volbu odstínu od světle po tmavě hnědý navíc můžete ovlivnit vhodným používáním různých druhů teakových olejů a dalších ošetřovacích přípravků. Bez pravidelného ošetřování nábytku dosáhne dřevo charakteristického stříbrošedého zabarvení. Pro zachování původního medově hnědého zabarvení doporučujeme nábytek udržovat námi nabízenými ošetřovacími přípravky.


Otočný střed stolu

Otočný střed desky stolu pro ještě větší komfort všech hostů.


Zobrazit celý popis

Příslušenství

Hodnocení zákazníků (26)

4,0
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Marta 12. 7. 2023
Na horní desce je výrobní vada, vylomený kus dřeva. Mounthfield nereaguje.
Josef 4. 5. 2023
Josef 2. 5. 2023
Načíst další recenze

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.