Zahradní traktor XHTY 240 4WD

Kód: 1TKK0109
4,25
(8)
Prodejní cena s DPH: 239 900
Sleva s DPH:- 101 000 (-42 %)
Akční cena s DPH 138 900
Nákup na splátky: již od 5 584 /měs
Dostupnost v eshopu: Není skladem
Dostupnost v prodejně: Skladem v 1 prodejně
 ks Koupit
Porovnat zboží Hlídat cenu
Nákupem výrobku můžete získat 13890 bodů do Věrnostního programu
Podrobnosti

PoweredBy_3D_ClipOnWhite_lg-1.pngZahradní traktor XHT 240 4WD – Tento jedinečný model přináší do naší modelové řady stálý pohon všech čtyř kol (4x4), který trumfuje při práci ve složitějším terénu nebo za ztížených podmínek. Tato čtyřkolka s dokonalou trakcí umocňuje využití všestranných vlastností traktoru pro různé činnosti. Na všechna kola je přenášen vysoký výkon dvouválcového motoru (11,67 kW) typu Intek V-Twin 8240 OHV z americké dílny Briggs & Stratton. Stroj disponuje dvěma hydrostatickými převodovkami ovládanými jedním pedálem, což přináší jednoduché ovládání a zároveň absolutní suverenitu v každé situaci. Počítat můžete také s velkým sběrným košem (360 l), elektromagnetickým spínáním sekačky, přehledným LCD displejem a mnoha dalšími důležitými prvky výbavy. Samozřejmostí jsou potom perfektní pracovní výsledky a obrovská porce zábavy.

 


 

1TKK0109-9-1.jpg

Vše po ruce

Palubní počítač, informační displej, elektromechanické spínání sekačky, zapalování, tempomat, sytič, ovládání bezpečnostního systému pro sekání při couvání a páčka pro nastavení výšky otáček.

 
 

Systém Easy Memo

Systém si pamatuje nastavení výšky sečení. Při každém dalším spuštění sekačky ji není nutné znovu nastavovat.

 

1TKK0109-12-1.jpg

 
 
1TKK0109-13-1.jpg

Variabilita připojitelného příslušenství

Pohled zezadu po sundání koše. Dobře lze vidět závěsné zařízení pro připojení rozličného příslušenství.


Motor
Briggs&Stratton
Jmenovité otáčky
2400 ot./min
Objem motoru
724 cm3
Výkon
11,67 kW
Typ motoru
Intek 8240 Twin
Počet válců
dvouválec
Ventilový rozvod motoru
OHV
Mazání motoru
tlakové
Převodovka
hydrostatická
Max. rychlost
8,8 km/hod.
Záběr
102 cm
Počet nožů
2 ks
Výška sečení
2,0- 10,0 cm
Sběrač trávy
ano
Systém sběru
vakuový
Objem koše
360 l
Signalizace plného koše
ano - zvuková
Mulčování
ano
Boční odhoz trávy
ne
Zadní odhoz trávy
na přání
Zapínání sekačky
elektromagnetické
Startování
elektrický startér
Světla
ano
Systém bezpečnostních spínačů
ano
Nastavitelné sedadlo
ano
Signalizace provozu
ano
Kontrolní panel
ano
Zadní závěs pro připojení taženého příslušenství
ano
Rám pro připojení sněhové radlice
na přání
Objem nádrže - palivo
10 l
Rozměr kol - přední
16 x 6,50 - 8 "
Rozměr kol - zadní
20 x 10,00 - 10 "
Šířka
106 cm
Délka
263 cm
Výška
121 cm
Hmotnost
289 kg
Rozměr balení
119 x 110 x 195 cm
Hmotnost balení
292 kg
Recenze zákazníků
Video
Poradna
Ke stažení
Příslušenství
Náhradní díly
Katalogové číslo Název náhradního dílu Rok prodeje výrobku
1TKZ1025 Nůž levý High Lift pro TC(P) 102 do 2015
1TKZ1025 Nůž levý High Lift pro TC(P) 102 od 2017
1TKZ1027 Nůž levý mulčovací pro TC(P) 102 do 2015
1TKZ1027 Nůž levý mulčovací pro TC(P) 102 od 2017
1TKZ1028 Nůž pravý mulčovací pro TC(P) 102 do 2015
1TKZ1028 Nůž pravý mulčovací pro TC(P) 102 od 2017
1TKZ1032 Nůž pravý HighLift pro TC(P) 102 do 2015
1TKZ1032 Nůž pravý HighLift pro TC(P) 102 od 2017
IC112436051 Pojistka - klip ! do 2015
IC112436051 Pojistka - klip ! od 2017
IC112735108 Šroub do 2015
IC112735108 Šroub od 2017
IC1134-3901-01 Solenoid do 2015
IC1134-3901-01 Solenoid od 2017
IC119410613 Mikrospínač pod sedačku černý do 2015
IC119410613 Mikrospínač pod sedačku černý od 2017
IC119410614 Mikrospínač B&S bílý do 2015
IC119410614 Mikrospínač B&S bílý od 2017
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm do 2015
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm od 2017
IC12001000 Pojistný kroužek d=15 do 2015
IC12001000 Pojistný kroužek d=15 od 2017
IC12139100 Pero 4x6.5 do 2015
IC12139100 Pero 4x6.5 od 2017
IC12139480 Pero 6X6X20 do 2015
IC12139480 Pero 6X6X20 od 2017
IC12154210 Matice do 2015
IC12154210 Matice od 2017
IC12155010 Matice do 2015
IC12155010 Matice od 2017
IC12292102 Podložková matice M6 do 2015
IC12292102 Podložková matice M6 od 2017
IC12293201 Podložková matice M8 do 2015
IC12293201 Podložková matice M8 od 2017
IC12500030 Nýt plastový do 2015
IC12500030 Nýt plastový od 2017
IC12523060 Podložka 9X24X2 do 2015
IC12523060 Podložka 9X24X2 od 2017
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 do 2015
IC12523090 Podložka 11x40x2.5 do 2015
IC12523090 Podložka 11x40x2.5 od 2017
IC125394509 Rukojeť nový typ od 2017
IC125510069 Čep do 2015
IC125510069 Čep od 2017
IC125510121 Čep do 2015
IC125510121 Čep od 2017
IC12604899 Pojistná podložka _8 do 2015
IC12604899 Pojistná podložka _8 od 2017
IC12610800 Poj.kroužek _35 do 2015
IC12610800 Poj.kroužek _35 od 2017
IC12728450 Šroub 4.8x19 do 2015
IC12728450 Šroub 4.8x19 od 2017
IC12731580 Šroub do 2015
IC12731580 Šroub od 2017
IC12735110 Šroub do 2015
IC12735110 Šroub od 2017
IC12735402 Šroub do 2015
IC12735402 Šroub od 2017
IC12735403 Šroub do 2015
IC12735403 Šroub od 2017
IC12735405 Šroub do 2015
IC12735405 Šroub od 2017
IC12735410 Šroub 6x35 do 2015
IC12735410 Šroub 6x35 od 2017
IC12815200 Šroub M6X16 do 2015
IC12815200 Šroub M6X16 od 2017
IC12818700 Šroub vratový 8x25 do 2015
IC135062002 Řemen klínový do 2015
IC135062002 Řemen klínový od 2017
IC18210022 Klíček startování - 2 ks v balení do 2015
IC18210022 Klíček startování - 2 ks v balení od 2017
IC182700003 Kolečko pr. 80 do 2015
IC182700003 Kolečko pr. 80 od 2017
IC182700004 Kolečko pr. 100 do 2015
IC182700004 Kolečko pr. 100 od 2017
IC18399062# Spojka elektromagnet.komplet ! do 2015
IC18399062# Spojka elektromagnet.komplet ! od 2017
IC18450060 Spínač světel do 2015
IC18450060 Spínač světel od 2017
IC18450072 Spínací skříňka do 2015
IC18450072 Spínací skříňka od 2017
IC18459100 Žárovka světla traktoru do 2015
IC18459100 Žárovka světla traktoru od 2017
IC19035000 O-kroužek 11 x 2,5 mm do 2015
IC19035000 O-kroužek 11 x 2,5 mm od 2017
IC19410609 Mikrospínač neutrálu do 2015
IC19410609 Mikrospínač neutrálu od 2017
IC22450115 Pružina do 2015
IC22450115 Pružina od 2017
IC24487997 Závlačka R do 2015
IC24487997 Závlačka R od 2017
IC24487998 Závlačka R do 2015
IC24487998 Závlačka R od 2017
IC24487999 Závlačka R do 2015
IC24487999 Závlačka R od 2017
IC25020800 Hřídel delší primární do 2015
IC25020800 Hřídel delší primární od 2017
IC25020801 Hřídel kratší sekundární do 2015
IC25020801 Hřídel kratší sekundární od 2017
IC25033060 Konektor mycí hadice do 2015
IC25033060 Konektor mycí hadice od 2017
IC25038000 Pouzdro plast. do 2015
IC25038000 Pouzdro plast. od 2017
IC25038002 Pouzdro TC 12.4 do 2015
IC25038002 Pouzdro TC 12.4 od 2017
IC25038004 Pouzdro do 2015
IC25038004 Pouzdro od 2017
IC25040605 Pouzdro do 2015
IC25040605 Pouzdro od 2017
IC25109521 Krytka k zelené řemenici do 2015
IC25109521 Krytka k zelené řemenici od 2017
IC25122200 Pouzdro ložiskové od 2017
IC25160003 Distanční pouzdro do 2015
IC25160003 Distanční pouzdro od 2017
IC25318115 Páka brzdy do 2015
IC25318115 Páka brzdy od 2017
IC25318124 Páka spínače plného koše do 2015
IC25318124 Páka spínače plného koše od 2017
IC25430210 Pružina páky brzdy 102 do 2015
IC25430210 Pružina páky brzdy 102 od 2017
IC25430238 Planžeta spínače TC(P) od 01 do 2015
IC25430238 Planžeta spínače TC(P) od 01 od 2017
IC25463200 Unašeč TC(P) do 2015
IC25463200 Unašeč TC(P) od 2017
IC25510022 Čep krytu do 2015
IC25510022 Čep krytu od 2017
IC25510056 Čep do 2015
IC25510056 Čep od 2017
IC25510068 Čep do 2015
IC25510068 Čep od 2017
IC25510070 Čep do 2015
IC25510070 Čep od 2017
IC25510072 Rozpěrka do 2015
IC25510072 Rozpěrka od 2017
IC25601550 Řemenice do 2015
IC25601550 Řemenice od 2017
IC25601554 Řemenice napínací do 2015
IC25601554 Řemenice napínací od 2017
IC25601559 Řemenice do 2015
IC25601559 Řemenice od 2017
IC25601560 Řemenice do 2015
IC25601560 Řemenice od 2017
IC25601570 Řemenice zelená do 2015
IC25601570 Řemenice zelená od 2017
IC25670005 Podložka do 2015
IC25670005 Podložka od 2017
IC25670008 Podložka do 2015
IC25670008 Podložka od 2017
IC25670011 Podložka do 2015
IC25670011 Podložka od 2017
IC25774373 Spona do 2015
IC25774373 Spona od 2017
IC27430579 Pružina u spojky EL63 do 2015
IC27430579 Pružina u spojky EL63 od 2017
IC325140100 Deflektor sekačky do 2015
IC325140100 Deflektor sekačky od 2017
IC325580500 Středový kryt volantu do 2015
IC325580500 Středový kryt volantu od 2017
IC325601599 Řemenice malá do 2015
IC325601599 Řemenice malá od 2017
IC35062813 Klínový řemen 17x1400 Li B do 2015
IC35062813 Klínový řemen 17x1400 Li B od 2017
IC35065600# Řemen ozubený TC 102 do 2015
IC35065600# Řemen ozubený TC 102 od 2017
IC82000477 Propojovací táhlo zalomené TCP do 2015
IC82000477 Propojovací táhlo zalomené TCP od 2017
IC82004608 Lanovod do 2015
IC82004608 Lanovod od 2017
IC82207200 Hřídel nože primární kompl. do 2015
IC82207200 Hřídel nože primární kompl. od 2017
IC82207201 Hřídel nože sekundární kompl. do 2015
IC82207201 Hřídel nože sekundární kompl. od 2017
IC82318155 Páka přední pravá do 2015
IC82318155 Páka přední pravá od 2017
IC82318157 Páka přední levá do 2015
IC82318157 Páka přední levá od 2017
IC82394607 Kapota motoru přední část TCX do 2015
IC82394607 Kapota motoru přední část TCX od 2017
SP1001 Šroub M8x20 pozink. do 2015
SP1001 Šroub M8x20 pozink. od 2017
SP1005 Šroub M8x60 pozink. do 2015
SP1005 Šroub M8x60 pozink. od 2017
SP1006 Šroub M8x80 pozink. do 2015
SP1006 Šroub M8x80 pozink. od 2017
SP1018 Šroub M6x40 pozink. 8.8 do 2015
SP1018 Šroub M6x40 pozink. 8.8 od 2017
SP1019 Šroub M8x40 pozink. do 2015
SP1019 Šroub M8x40 pozink. od 2017
SP1022 Šroub M8x16 pozink. do 2015
SP1022 Šroub M8x16 pozink. od 2017
SP1032 Šroub M6x20 do 2015
SP1032 Šroub M6x20 od 2017
SP2002 Matice M8 pozinkovaná do 2015
SP2002 Matice M8 pozinkovaná od 2017
SP2003 Matice M10 pozink. do 2015
SP2003 Matice M10 pozink. od 2017
SP3003 Matice M5 samojistící do 2015
SP3003 Matice M5 samojistící od 2017
SP3004 Matice M6 samojistící do 2015
SP3004 Matice M6 samojistící od 2017
SP3005 Matice M8 samojistící do 2015
SP3005 Matice M8 samojistící od 2017
SP3006 Matice M10 samojistící do 2015
SP3006 Matice M10 samojistící od 2017
SP4003 Podložka M5 pozink.! do 2015
SP4003 Podložka M5 pozink.! od 2017
SP4004 Podložka M6 pozink. do 2015
SP4004 Podložka M6 pozink. od 2017
SP4005 Podložka M8 pozink. do 2015
SP4005 Podložka M8 pozink. od 2017
SP4006 Podložka M10 pozink. do 2015
SP4006 Podložka M10 pozink. od 2017
SP4007 Podložka M12 pozink. do 2015
SP4007 Podložka M12 pozink. od 2017
SP5003 Podložka M8 pérová do 2015
SP5003 Podložka M8 pérová od 2017
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější do 2015
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější od 2017
UB395051R Hadička paliv.(balení 7,62m) ! do 2015
UB395051R Hadička paliv.(balení 7,62m) ! od 2017
Podobné produkty
Porovnávač ks

 

Nakupte ještě výhodněji za Klubové ceny
Využijte jedinečné příležitosti a své věrnostní body, které máte naspořeny za předešlé nákupy přeměňte za ještě výhodnější ceny - Klubové ceny.
Akční cena Koupit za Akční cenu
Klubová cena Koupit za Klubovou cenu
Stav Vašeho věrnostního konta je:
Je nám velice líto, ale pro nákup za Klubové ceny nemáte na svém kontě dostatečný počet bodů.
Abyste mohl vybrané zboží nakoupit, je nutné do košíku vložit ještě zboží v minimální hodnotě .