Doporučuje

97%
zákazníků
5 hvězdiček
80 %
4 hvězdičky
17 %
3 hvězdičky
2 %
2 hvězdičky
1 %
1 hvězdička
0 %
Technické parametry
Objem [l] 70
Značka Mountfield
Použití univerzální
Hmotnost balení [kg] 24
Záruka Z0c
Katalogové číslo 1ZEM0023
1ZEM0023
Celé parametry

Mountfield představuje novou luxusní řadu substrátů Premium, která nabízí to nejlepší pro všechny zahrádkáře. Dopřejte svým rostlinám luxus v podobě extra kypré hlíny, ideální vlhkosti zeminy a přísunu optimálního množství živin. Složení MTF Prémiových substrátů je vyvinuto přesně podle potřeb rostlin. V kořenové zóně zajistí vysoký obsah vzduchu a přispívá tak k bujnějšímu růstu a bohatšímu kvetení.

Substráty obsahují tyto speciální suroviny:

Perlit
Perlit je lehká, zrnitá a pórovitá hmota bílé barvy vyráběná tepelným zpracováním ze surového Perlitu. Perlit zvyšuje podíl vzduchu a stabilizuje vlhkost v půdě, zlepšuje využívání hnojiv a přispívá k dobré kondici pěstovaných rostlin.

Kokosová vlákna
Jedná se o speciální surovinu dováženou z Indonésie. Příznivě působí na nesléhavost substrátu a prodlužují jeho životnost. Substráty MTF® Prémium obsahují 10 - 20% podíl kokosových vláken.

Granulovaný jíl
Vyniká schopností do sebe pojmout živiny obsažené v půdě po zálivce a tyto živiny pak postupně vydávat podle aktuálních požadavků rostlin.

Premium zahradnický substrát je připraven ze směsi vytříděné světlé a tmavé rašeliny, perlitu, kokosové rašeliny a jílu. Substrát je obohacen hnojivem se základními živinami a nezbytnými stopovými prvky. Vzhledem ke svému jedinečnému složení udržuje kyprost a vzdušnost půdy a zaručuje tak dobrý růst, bohatou tvorbu kořenů a květů u všech druhů rostlin. Zadržováním slunečních paprsků umožnuje lepší využití tepla pro růst rostlin, urychluje jejich zakořeňování a přispívá k zadržování vláhy.

  • Směs výběrových rašelin (světlá a tmavá).

  • Obsahuje perlit, kokosovou rašelinu a jíl.

  • Obohacen hnojivem s živinami a stopovými prvky.

  • Jedinečné složení zajišťuje kyprost a vzdušnost půdy.

  • Zadržuje teplo, urychluje zakořenění a zadržuje vláhu.

Zobrazit celý popis

Příslušenství

Hodnocení zákazníků (513)

4,8
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Jaroslav 24. 8. 2021
jakost,kvalita
Eva 9. 8. 2021
Vše v pořádku.
Ladislav 6. 8. 2021
Jsem spokojen.Do skleníku je dobrý.
  • Do skleníku se hodí, je účinný.
Načíst další recenze

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.