100 % zábavy za 50 % ceny! DNY BAZÉNŮ vás osvěží

100 % zábavy za 50 % ceny! DNY BAZÉNŮ vás osvěží

Když teploty stoupají a slunce pálí, není nic lepšího než osvěžení ve vlastním bazénu přímo na zahradě. Rodinné bazény představují ideální řešení přesně pro takové dny, kdy si chcete užít vodní radovánky bez nutnosti cestování na veřejné koupaliště. Užijte si léto naplno s bazénem, který přinese osvěžení a zábavu přímo do vašeho domova. Díky snadné a rychlé instalaci bez použití nářadí může totiž zábava začít téměř okamžitě. Nabízíme 24 typů nadzemních bazénů Swing s rámovou kontsrukcí nebo nafukovacíém prstencem v různých velikostech i designech. A během probíhajících DNŮ BAZÉNŮ je všechny pořídíte se slevou 50 %!
100 % zábavy za 50 % ceny! DNY BAZÉNŮ vás osvěží

Sestavení bazénů Swing Frame s pevnou rámovou konstrukcí je senzačně rychlé a díky rychlospojkám dokonce bez použití nářadí. Proto je můžete klidně kdykoliv i vypustit, sbalit a přesunout na jiné místo nebo uskladnit pro další svělou sezónu. Konstrukci bazénu tvoří rám s galvanizovanými vzpěrami a stěna z vysoce odolného a zároveň pružného 3vrstvého kompozitního materiálu PolyStrenght PVC. Vnější dekor stěny těchto bazénů může být třeba s dekorem kamene či ratanu nebo v námořnické modři, záleží na estetickém vkusu každého člověka. V nabídce máme samozřejmě také kompletní řadu bazénového příslušenství pro všechny bazény Swing.

Koupání v bazénu Swing
 
Bazény Swing s nafukovacím prstencem jsou nejrychlejší a nejdostupnější cestou ke koupání! Díky bleskové instalaci se koupete během chvilky! Kruhové i oválné modely různých velikostí nabízejí zábavu a sportovní vyžití pro ty nejmenší i relaxaci celé rodiny. Vyrobeny jsou z vysoce odolného a zároveň pružného 3vrstvého kompozitního materiálu PolyStrenght PVC. A design? Vybírejte modely s dekorem námořní modři, kamene, nebo světlého či tmavého ratanu.   

Koupání v nafukovacím bazénu Swing

S výběrem vám poradíme
Paráda, že? A který bude vhodný pro vás? Takový, který  bude co nejlépe vyhovovat vašim potřebám i možnostem. Ale nemusíte si dělat těžkou hlavu. Stačí se zastavit v kterémkoliv prodejním centru Mountfield, kde jsou připraveni naši odborně vyškolení prodejní technici, kteří vyslechnou vaše představy a požadavky. A společně pak vyberete ten nejvhodnější model rodinného nadzemního bazénu včetně jeho výbavy. Pak už vás a vaše děti čeká báječné koupání - po celé léto a v soukromí vaší zahrady.

Mohlo by vás zajímat

Bazény Swing

Tipy pro vás

Bazén SWING FRAME Ratan 3,05x0,76m
6 300 Kč 2 690 Kč
Bazén SWING Splash 3,66x0,91m
5 280 Kč 1 690 Kč
Bazén Swing4KIDS 3,05x0,76m
2 420 Kč 690 Kč
Bazén SWING FRAME Stone 3,66x0,91m
8 580 Kč 4 150 Kč
Bazén SWING FRAME Ratan světlý 3,05x0,91m,pevný rám
7 230 Kč 3 490 Kč
Bazén Frame Ratan 3,66x0,91
8 910 Kč 4 150 Kč