Azuro Wellness & Spa OXI šok 0,6 kg

2 hodnocení
Kód: 3BCH2020
4.8
2
2
Novinka
540 Kč
369 Kč

Doporučuje

100%
zákazníků
5 hvězdiček
100 %
4 hvězdičky
0 %
3 hvězdičky
0 %
2 hvězdičky
0 %
1 hvězdička
0 %
Technické parametry
Doba použitelnosti 2 roky od data výroby (uvedeno na obalu)
Hmotnost [kg] 0,6
Použití průběžná dezinfekce
Typ granulát
Záruka Z0c
Katalogové číslo 3BCH2020
3BCH2020
Celé parametry

Přípravek se používá pro komplexní průběžné ošetřování vody v kombinaci s přípravkem Azuro Aktivátor OXI. Při rozpuštění přípravku ve vodě se uvolňuje účinná složka, která oxiduje nečistoty přítomné ve vodě. Pro správnou funkci používejte pravidelně dle návodu spolu s pravidelným ošetřením vody pomocí přípravku Azuro Aktivátor OXI.

Návod k použití:
Před prvním použitím přípravku upravte hodnotu pH na 7,0–7,4. Při prvním ošetření vody a jako šokové opatření cca. každé 2 týdny dávkujte 20–40 g/1m3 vody. Během provozu vířivé vany přidávejte další množství přípravku podle potřeby. Obecně platí, že pro dosažení křišťálově čisté a trvale hygienicky nezávadné vody by měla být hodnota pH udržována v rozsahu 7,0–7,4 a obsah aktivního kyslíku udržován v rozmezí 8–12 mg/l, při teplotách vody nad 28 °C udržujte koncentraci aktivního kyslíku mezi 10–14 mg/l. Klesne-li obsah aktivního kyslíku pod hodnotu 8 mg/l je třeba přidat další dávku přípravku, pokud je vyšší než 14 mg/l, omezte dávkování přípravku a vyčkejte, až tato hodnota klesne do výše uvedeného rozmezí. Přípravek má kyselou povahu, bude tedy snižovat hodnotu pH a alkalitu. Při jeho užívání je tedy nutné pravidelně nejméně 1x týdně sledovat nejen obsahu aktivního kyslíku, ale také hodnotu pH a alkalitu vody.

Způsob aplikace:
Dávku přípravku dokonale rozpusťte ve vodě v čistém umělohmotném vědru. PŘÍPRAVEK SE PŘIDÁVÁ ZÁSADNĚ DO VODY A NE NAOPAK! Rozpuštěný přípravek pomalu nalijte přímo do vířivé vany. Během aplikace a 24 hodin po ní musí být v provozu filtrační zařízení.
Poznámka: Výše uvedené informace mají pouze informativní charakter. Před aplikací si důkladně přečtěte návod k použití!!!
Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Hmotnost: 0,6 kg 

Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008:
NEBEZPEČÍ - Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (2)

4,8
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Miroslav 25. 6. 2024
dobré
Ladislav 21. 8. 2022
  • Velice dobrý

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.