Azuro Wellness & Spa OXI tablety, 0,5 kg

273 hodnocení
Kód: 3BCH2013
4.5
273
273
Trvale nedostupný produkt
Je nám líto, ale prodej skončil.
Níže uvádíme náhrady za tento produkt.

Aktuální náhrady pro Azuro Wellness & Spa OXI tablety, 0,5 kg

Doporučuje

91%
zákazníků
5 hvězdiček
64 %
4 hvězdičky
26 %
3 hvězdičky
4 %
2 hvězdičky
2 %
1 hvězdička
3 %
Technické parametry
Hmotnost [kg] 0,5
Typ 20g tabletky
Doba použitelnosti 2 roky od data výroby (uvedeno na obalu)
Počet tablet v balení 25
Záruka Z0c
Katalogové číslo 3BCH2013
3BCH2013
Celé parametry

Působení: Prostředek se používá pro komplexní průběžné ošetřování vody v kombinaci s přípravkem Azuro Aktivátor OXI. Po ponoření tablety do vody dochází k jejímu postupnému rozpouštění, kdy se uvolňuje účinná složka, která oxiduje nečistoty přítomné ve vodě. Pro správnou funkci používejte pravidelně dle návodu spolu s pravidelným ošetřením vody pomocí přípravku Azuro Aktivátor OXI.

Návod k použití a dávkování: Před prvním použitím přípravku upravte hodnotu pH na 7,0–7,4. Při prvním ošetření vody a jako šokové opatření cca. každé 2 týdny dávkujte 1–2 tablety / 1 m3 vody. Během provozu vířivé vany přidávejte další tablety podle potřeby. Obecně platí, že pro dosažení křišťálově čisté a trvale hygienicky nezávadné vody by měla být hodnota pH udržována v rozsahu 7,0–7,4 a obsah aktivního kyslíku udržován v rozmezí 8–12 mg/l, při teplotách vody nad 28 °C udržujte koncentraci aktivního kyslíku mezi 10–14 mg/l. Klesne-li obsah aktivního kyslíku pod hodnotu 8 mg/l je třeba přidat další tablety, pokud je vyšší než 14 mg/l, omezte dávkování tablet a vyčkejte, až tato hodnota klesne do výše uvedeného rozmezí. Hodnotu obsahu aktivního kyslíku průběžně nejméně 2x týdně kontrolujte vhodnými testery u výstupu vody z vířivé vany do filtračního okruhu.

Způsob aplikace: Plovákem: do dávkovacího plováku vložte potřebné množství tablet. Nechte plovák, aby se volně pohyboval po hladině, kde je větší pohyb vody. Dávkovačem vestavěným do cirkulačního potrubí: do dávkovače dejte potřebné množství tablet. Regulační ventily dávkovače nastavte tak, aby byla přibližně dodržována hodnota koncentrace aktivního kyslíku. NIKDY NEHÁZEJTE TABLETY DO VÍŘIVÉ VANY!

Poznámka: Výše uvedené informace mají pouze informativní charakter. Před aplikací si důkladně přečtěte návod k použití!!!

Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008:
NEBEZPEČÍ - Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (273)

4,5
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Karel 21. 8. 2021
Tento vyrobek pouzivam dlouhou dobu. Tablety se dobre davkuji a kdykoli dojdou ksou v prodejnek dispozici.
  • Rychla ucinnost.
  • Pri zvysenem davkovani jsou pri pouziti virivky citit.
Sylvie 20. 8. 2021
Bez tablet si provoz nedovedu představit.
Marcela 19. 8. 2021
Super výrobek.
Načíst další recenze

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.