Chemie Azuro OXI Šok 1,1kg

3 hodnocení
Kód: 3BCH2019
4.5
3
3
Novinka
880 Kč
615 Kč
KS

Doporučuje

100%
zákazníků
5 hvězdiček
67 %
4 hvězdičky
33 %
3 hvězdičky
0 %
2 hvězdičky
0 %
1 hvězdička
0 %
Technické parametry
Hmotnost [kg] 1,1
Typ granulát
Doba použitelnosti 2 roky od data výroby (uvedeno na obalu)
Použití průběžná dezinfekce
Záruka Z0c
Katalogové číslo 3BCH2019
3BCH2019
Celé parametry

Přípravek se používá pro komplexní průběžné ošetřování bazénové vody v kombinaci s přípravky Azuro BIO-L a Azuro Mini Bio. Při rozpuštění přípravku ve vodě se uvolňuje účinná složka, která oxiduje nečistoty přítomné ve vodě. Pro správnou funkci používejte pravidelně dle návodu spolu s pravidelným ošetřením vody pomocí přípravků Azuro BIO-L a Azuro Mini Bio.

Návod k použití:
Před prvním použitím přípravku upravte hodnotu pH na 7,0–7,4. Při prvním ošetření vody a jako šokové opatření cca. každé 2 týdny dávkujte 20–40 g/1 m3 vody. Během provozu bazénu přidávejte další množství přípravku podle potřeby. Obecně platí, že pro dosažení křišťálově čisté a trvale hygienicky nezávadné vody by měla být hodnota pH udržována v rozsahu 7,0–7,4 a obsah aktivního kyslíku udržován v rozmezí 8–12 mg/l, při teplotách vody nad 28 °C udržujte koncentraci aktivního kyslíku mezi 10–14 mg/l. Klesne-li obsah aktivního kyslíku pod hodnotu 8 mg/l je třeba přidat další dávku přípravku, pokud je vyšší než 14 mg/l, omezte dávkování přípravku a vyčkejte, až tato hodnota klesne do výše uvedeného rozmezí. Přípravek má kyselou povahu, bude tedy snižovat hodnotu pH a alkalitu. Při jeho užívání je tedy nutné pravidelně nejméně 1x týdně sledovat nejen obsahu aktivního kyslíku, ale také hodnotu pH a alkalitu vody.

Způsob aplikace:
Dávku přípravku dokonale rozpusťte ve vodě v čistém umělohmotném kbelíku. PŘÍPRAVEK SE PŘIDÁVÁ ZÁSADNĚ DO VODY A NE NAOPAK! Rozpuštěný přípravek pomalu nalijte přímo do bazénu nebo do skimmeru (sběrače). Během aplikace a 24 hodin po ní musí být v provozu filtrační zařízení.
Poznámka: Výše uvedené informace mají pouze informativní charakter. Před aplikací si důkladně přečtěte návod k použití!!!
Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Hmotnost: 1,1 kg 

Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008:
NEBEZPEČÍ - Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

 
 

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (3)

4,5
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Jaroslav 24. 1. 2024
OK
Richard 8. 2. 2023
  • Bazén byl vyčištěn Dobře se s ním pracuje
Martin 27. 6. 2022
zatím nevím jak funguje oproti předchozímu produktu

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.