Elegantní a kvalitní zahradní nábytek? Teď se slevou 30 %!

ELEGANTNÍ A KVALITNÍ ZAHRADNÍ NÁBYTEK? TEĎ SE SLEVOU 30 %!

Elegantní a kvalitní zahradní nábytek? Teď se slevou 30 %!
Potřebujete si na chvilku odpočinout v zeleni a zapomenout na okolní svět? Stačí najít tichý kout na své zahradě a k tomu si pořídit pohodlný zahradní nábytek. Začíná období, na které se každoročně těšíme. Využijte ho tedy naplno.
 
Sestava nábytku je obvykle středobodem terasy nebo centrem naší zahradní zábavy. Proto je důležité zvolit vhodnou velikost, materiál i vzhled nábytku tak, aby byl v harmonii se svým bezprostředním okolím i celkem. Jeho výběru věnujeme pozornost hlavně proto, že si ho budeme užívat řadu let po celou sezónu, v případě zimních zahrad dokonce celoročně. Podstatným faktorem je tedy i jeho kvalita. Teď máte skvělou příležitost ušetřit! Veškerý zahradní nábytek pořídíte ve dnech 1. 5. – 14. 5. se slevou 50 %! A stejně tak i slunečníky nebo houpačky.

Dřevěná zahradní sestava

Můžete si vybrat například precizně zpracovaný nábytek z masivního a odolného exotického dřeva eukalyptu nebo teaku. Tropický eukalyptus má velice tvrdé, odolné, a přitom lehké dřevo, které bez problémů odolává povětrnostním vlivům včetně kyselých dešťů ve městech. Vyniká barevnou stálostí a medovým zbarvením s nádechem do červena. Teak je výjimečně pevným, trvanlivým a odolným materiálem, který skvěle zvládá celoroční vystavení venkovním podmínkám. S přehledem odolává střídání teplot a vlhka, slunečnímu záření, škůdcům i kyselým dešťům. Ošetřovat ho můžete vhodným olejem pro daný typ dřeva.

Pokud máte raději moderní a čistý design, možná vám budou více vyhovovat jednodušší linie nábytku ze slitiny hliníku a mědi. Jistě oceníte spojení jejich stability a pevnosti s až překvapivě nízkou hmotností konstrukce. Čištění zvládnete hadříkem a vlažnou vodou. Oblíbeným materiálem je také dekorativní tahokov. Nábytek z tahokovu je díky speciální povrchové úpravě celoročně odolný vůči povětrnostním podmínkám i slunečnímu záření, jeho povrch nebledne a je bezúdržbový.

Hliníková zahradní sestava

Zatímco jsme mluvili především o zahradách a terasách, je dobré poznamenat, že výrobci nábytku myslí na plnohodnotný nábytek také pro menší prostory, jakými jsou balkony městských bytů a zápraží chat a chalup. S dobrou balkonovou sestavou (obvykle dvě křesla a stůl) můžete zažívat zábavu, relax i romantiku ve velkém stylu i na doslova pár metrech čtverečných.

 

Mohlo by vás zajímat

Zahradní nábytek

Tipy pro vás

Polohovací křeslo ANGELA DELUXE, hliník
2 490 Kč
Houpačka RIO antracit 190x139x162cm, ocel
6 390 Kč
Polohovací křeslo ORLANDO 74,55x56,5x104,8cm
1 890 Kč
Zahradní křeslo SAVOY Basic 75x55x93cm, kov
1 190 Kč
Zahradní stůl ORLANDO 150x82,7x74,7cm
3 450 Kč
Zahradní stůl TAVIO 160x90x74cm, tahokov
5 590 Kč