Jakou vybrat pilu? Ve Výprodeji jsou všechny!

Jakou vybrat pilu? Ve Výprodeji jsou všechny!

Pořídit dřevo na celou topnou sezonu je jen polovina úkolu. Tou druhou je jeho zpracování a k němu potřebujete vhodnou řetězovou pilu a ideálně také štípačku. Nabídka je široká. Od pil benzinových přes elektrické až po stále oblíbenější AKU stroje. U nás najdete všechny a nyní za skvělé Výprodejové ceny!
Jakou vybrat pilu? Ve Výprodeji jsou všechny!

A jak vybrat vhodnou pilu právě pro vaše účely? Záleží na tom, jak velký objem dřeva a jak často budete řezat a jak silné kmeny? Půjde o prostor v dosahu elektrické sítě nebo dál třeba v lese?

Benzinové stroje kategorii kralují a silné farmářské a profi stroje s výkonem od 3 kW jsou určeny k řezání velkého množství dřeva i na kácení stromů. Taková výkonová rezerva se může ale hodit doslova kdykoliv. Skutečně kvalitní benzinové pily disponují bohatou moderní výbavou. Pily renomované značky Oleo-Mac nabízejí například dekompresní ventil pro snadnější starty, kovanou klikovou hřídel, karburátory Walbro nebo americké lišty a řetězy Oregon. Oceníte i účinný antivibrační systém a skvělou ergonomii. Boční napínání řetězu a přístup k filtru bez nářadí je u těchto strojů samozřejmostí. A záruka? Až 7 let!

 Řezání motorovou pilou

Velkým hitem jsou moderní AKU pily. Nejsou kabelem připoutány k zástrčce a stejná baterie, která pohání pilu, může navíc jediným přecvaknutím roztočit i mnoho dalších AKU strojů v dané výkonové řadě (24 V, 40 V nebo 60 V) Snadno si tak vybavíte komplexní systém strojů pro celoroční práce v zahradě i kolem domu.

Řezání akumulátorovou pilou

A pro nárazové využití pro zpracování malého objemu dřeva přímo za domem můžete sáhnout i po některé z pil elektrických. Jsou tiché, lehké a snadno ovladatelné. Na několik polínek do krbu, pro prořezání stromků nebo drobné kutilství stačí už stroje s příkonem 1 600 W.


Práce s motorovou pilou

Mohlo by vás zajímat

Elektrické pily
Benzínové pily
AKU řetězové pily

Tipy pro vás

Aku řetězová pila Greenworks GD60CS40 60V
4 990 Kč
Benzinová motorová pila Oleo-Mac GSH 560
5 990 Kč
Aku řetězová pila Greenworks GD40CS18 40V
4 790 Kč
Benzinová motorová pila MTF CS 42 T
2 990 Kč
Elektrická řetězová pila Patriot 200 ES
2 490 Kč
Elektrická řetězová pila Patriot 240 PS
3 490 Kč