Jaký nadzemní bazén? Se slevou 25 % jsou teď všechny!

Jaký nadzemní bazén? Se slevou 25 % jsou teď všechny!

Před startem sezóny jeho pořízení zvažují tisíce domácností. Myslíte si, že rodinný bazén je v téhle době zrovna ve vašem případě přece jen drahý špás? Třeba se mýlíte. V Mountfieldu pro vás totiž máme bazény, které nestojí mnoho, některé doslova za pakatel. Využít můžete hned DNŮ BAZÉNŮ od 15. do 28. května, během kterých pořídíte nadzemní bazény všech typů a také veškeré příslušenství se slevou 25 %. A nabídka?
Jaký nadzemní bazén? Se slevou 25 % jsou teď všechny!
Bazény Azuro s možností částečného nebo úplného zapuštění

Díky vysoké kvalitě a řadě dalších předností jsou už řadu let u nás velmi oblíbené nadzemní bazény Azuro a Azuro Ibiza. Dají se postavit na jakémkoliv pevném a rovném povrchu. Bez nutnosti výkopu nebo betonování podkladu. Na upravené ploše je svépomocí instalujete i bez odborné pomoci za jediný den. Ale pokud budete chtít, můžete si je také částečně nebo zcela zapustit do země, a to včetně svahu. A jako jediné na trhu mají tu ohromnou výhodu, že je můžete “posadit“ i do svažitého pozemku.

Azuro

Jedná se o ekonomičtější modelovou řadu bazénů Azuro. Vybrat si můžete z pěti kruhových modelů s průměrem až 5,5 metru a s hloubkou až 1,2 metru. Novinkou v letošní nabídce je model Azuro V1 Plus s průměrem 3,6 metru a zvětšenou komfortní hloubkou 1,2 metru. Zájemci jistě ocení i to, že tento model je k mání i s novými dekory obvodových stěn, konkrétně v barvě bílé, s dekorem dřeva nebo ratanu. Pokud máte na zahradě více místa, můžete sáhnout po některém z oválných modelů, které jsou k dispozici v délce 5,5 nebo 7,3 metrů, se šířkou 3,7 metru a s hloubkou až 1,2 metru. To už jsou úctyhodné rozměry, které si nezadají s velikostí luxusních zapuštěných bazénů. Nabízí mnoho variant, které si můžete podle vkusu a potřeb kombinovat. Každý si může vybrat nejen velikost a tvar, ale také vzhled svého bazénu Azuro. A to volbou obvodové stěny s atraktivním dekorem dřeva, kamene a ratanu nebo s bílým či šedým lakem a volbou ze čtyř elegantních dekorů vnitřní folie. Prakticky se tedy nemůže stát, že by sousedé v ulici měli stejný bazén.
 Bazén Azuro Vario

Azuro Ibiza

Mezi nadzemními bazény stojí modelová řada Azuro Ibiza na nejvyšší, prémiové příčce. Tyto bazény s extrémně zesílenou speciální ocelovou stěnou pro vás máme ve 20 modelových variantách, a to v kruhovém provedení o průměru až 5 metrů a v oválném provedení s délkou až 7 metrů a šířkou až 3,5 metru. Na výběr jsou i hloubky 1,2 nebo 1,5 metru. Dekor vnitřní zesílené folie s vysokou trvanlivostí a vysokou odolností proti UV záření si můžete vybrat ze dvou možností – elegantní mozaiku nebo tyrkysově modrou barvu. Také vnější barvu obvodových stěn si můžete zvolit podle svého vkusu tak, aby ladila s okolím bazénu. Na výběr jsou hned tři možnosti, bílá, světle šedá a hnědá. O vysoké kvalitě těchto bazénů svědčí i poskytovaná záruka v délce 7 let.
 Bazén Azuro Ibiza

Výbava, jak u luxusních bazénů

Bazény Azuro a Azuro Ibiza se elegancí a poskytovaným komfortem velmi blíží luxusním zapuštěným bazénům. Ve spojení s pískovou filtrací k nim připojíte i výbavu, která je jinak určena právě pro bazény z vyšších kategorií. Třeba tepelné čerpadlo, díky kterému si koupací sezonu v příjemně teplé vodě pořádně prodloužíte. Poloautomatický nebo plně automatický vysavač vám navíc výrazně usnadní péči o bazénovou vodu, takže ji budete mít neustále křišťálově čistou.

Bazény Swing Frame s pevnou rámovou konstrukcí

Už jsme si řekli, že nadzemní bazény Azuro se dají na upravené ploše sestavit svépomocí během jediného dne. Zdá se vám to dlouho? Pak se seznamte s naší nabídkou nadzemních bazénů Swing. Jsou určeny pro nenáročné letní koupání na zahradě u domu, na chatě nebo chalupě. Jejich sestavení a zprovoznění je ještě rychlejší, takže je klidně můžete kdykoliv i vypustit, sbalit a přesunout na jiné místo nebo na zimu uskladnit pod střechou. Také zde je parádní výběr – celkem z 15 modelů v různých velikostech a s různým dekorem. Oblíbené bazény z řady Swing Frame lze díky rychlospojkám sestavit bez nářadí. Pak stačí rozvinout folii a napustit vodu. Je to opět velmi rychlé a snadné. Vnější dekor stěny těchto bazénů může být navíc modrý, ale také třeba s dekorem kamene nebo ratanu, záleží na estetickém vkusu každého člověka. I pro tyto bazény máme vhodnou výbavu, která byla vyvinuta speciálně pro ně, takže s označením Swing jsou pro vás přichystány například výkonově odstupňované pískové filtrace, tepelná čerpadla i bazénové schůdky.

 Ratanový bazén Swing


S výběrem vám poradíme

Tak, co naší široké nabídce nadzemních bazénů říkáte? Paráda, že? A který bude vhodný pro vás? Takový, který  bude co nejlépe vyhovovat vašim potřebám i možnostem. Ale nemusíte si dělat těžkou hlavu. Stačí se třeba už zítra zastavit v kterémkoliv prodejním centru Mountfield, kde jsou připraveni naši odborně vyškolení prodejní technici, kteří vyslechnou vaše představy a požadavky. A společně pak vyberete ten nejvhodnější model bazénu včetně jeho výbavy. Pak už vás a vaše děti čeká báječné koupání - po celé léto a v soukromí vaší zahrady.

Mohlo by vás zajímat

Bazény s konstrukcí
Bazény Azuro

Tipy pro vás

Azuro Vario V1 Bílá - těleso
6 100 Kč