Co nového v zahradním nábytku?

Co nového v zahradním nábytku?

Stejně jako ve světě módy i v  zahradním nábytku se objevuje mnoho nových trendů. Bývají to především nové materiály a řada inovací.

Taková křesla s vrstveným voděodolným polstrováním působí svěžím dojmem a vynikají pohodlím i bez použití polstrů. Nábytek nenápadný vzhledem, avšak výrazný precizním dílenským zpracováním je novinkou v našem sortimentu. Extrémně odolná a pevná konstrukce ze slitiny hliníku perfektně odolává vlivům počasí.


Futosa.jpgBella-1.jpg

Křeslo Futosa s vrstveným polstrováním                      Křeslo Bella je novinkou v sortimentu hliníkového
vyrobené se slltiny hliníku vyniká pohodlím                  zahradního nábytku.
i bez využití polstrů. 


To pozornost zájemců o nábytek ze dřeva strhne novinka z eukalyptu zapuštěného do pevné konstrukce ze slitiny hliníku. Povrchová úprava Duracoat spolehlivě chrání před povětrnostními vlivy a teplé dřevo ve spojení s hliníkem působí nejen elegantně, ale především robustně. Pohodlí je samozřejmostí.

Eukalypt-2.jpg

V zahradním nábytku z eukalyptu se protínají perfektní vlastnosti s kvalitním zpracováním a přitažlivým vzhledem.


Inovace v povrchové úpravě
Nejen v materiálech se objevují novinky. Oblíbený zahradní nábytek z bezúdržbového tahokovu je opatřen povrchovou úprava elotherm, jež zaručuje vysokou ochranu kovu před korozí, poškozením i povětrnostními vlivy. Výrobci šli však ještě o kousek dál a nábytek opatřili thermosintem - vrstvou ze speciálních polymerů a hliníku, díky které se povrch nábytku na slunci nerozpálí a ve stínu nestudí. Tento nábytek, žádaný i pro svou bezúdržbovost, jakoby do zahrady odjakživa patřil.

Pod střechou slunečníku…
Možná nemáte na zahradě dostatek korun stromů pro úkryt před sluníčkem. Svou roli tak mohou splnit různé typy stylových slunečníků. Dávno už nemají jen statickou střechu bez možnosti naklopení a dalšího pohybu. Naopak. Střechu moderních slunečníků jednoduše namíříte proti paprskům a můžete klidně odpočívat chráněni před přímým sluncem.

Balkón? Nejen pro pěstování květin...
Ani v bytových domech se dávno neodpočívá jen v obývacím pokoji. Jako vhodný prostor pro relax začali majitelé objevovat menší balkony a terasy.

tahokov.jpg

Nábytek na balkon umožňuje pohodlný relax i těm, kteří žijí v bytovém domě bez zahrady.

S nedostatkem prostoru si přitom není třeba dělat starosti - moderní balkonový nábytek je velice kompaktní, židle i stolek můžete složit a umístit do rohu balkonu. Běžnému provozu tak nepřekážejí. Ty nejžádanější balkonové sestavy jsou vyrobeny z lehkého hliníku, tahokovu nebo ratanu