Čtenáři časopisu Receptář hlasovali: Mountfield dvakrát na PRVNÍM MÍSTĚ!

Čtenáři časopisu Receptář hlasovali: Mountfield dvakrát na PRVNÍM MÍSTĚ!

Už popáté byly v Obecním domě slavnostně předána ocenění značkám, které zvítězily v anketě čtenářů časopisu Receptář, jednoho z nejčtenějších tuzemských hobby měsíčníků. A my jsme byli u toho. Naše společnost v celkovém počtu 20 kategorií figurovala celkem pětkrát. Dvakrát jsme získali místo první a třikrát Mountfield obsadil místo druhé.
 

Vítězné zrcátko si Mountfield od čtenářů časopisu Receptář odnesl v kategorii Zahradní bazén/jezírko a také v kategorii Zahradní technika. Druhé místo naší společnosti patří v kategoriích Motorová pila, Ponorná čerpadla a Zahradní krby, grily.
 

Hlasování v anketě „Čtenáři časopisu Receptář doporučují… „ probíhalo v září 2013. Dotazníky dostávali čtenáři Receptáře poštou a jejich elektronické verze mohli vyplňovat také na internetu.

Čtenáři měsíčníku Receptář doporučovali značky ve 20 kategoriích: Rodinný dům na klíč/Developer; Pálená cihla; Vytápěcí technika; Střešní krytina; Sanita; Barva, nátěr; Zahradní bazén/jezírko; Motorová pila; Zahradní hnojivo; Zahradní krb, gril; Zahradní nářadí; Zahradní substrát; Zahradní technika; Zahradnictví; Výrobce skleníků; Ruční elektrické nářadí; Hobby market; Kloubní výživa; Ponorná čerpadla a Veterinární přípravek proti blechám a klíšťatům.
 

Děkujeme všem věrným zákazníkům a čtenářům časopisu Receptář a věříme, že nás budete doporučovat i nadále!