Finské sauny - novinka, která přichází v pravou chvíli!

Finské sauny - novinka, která přichází v pravou chvíli!

Opravdová péče o tělo i duši

 

Když jsme před lety začínali s prodejem infrasaun, byl to pro nás trochu krok do neznáma. Ale z průzkumů jsme věděli, že vy, naši zákazníci, máte o domácí saunování velký zájem. A potvrdilo se – prodej infrasaun neustále roste, nicméně se mnozí z vás zajímali, proč také nenabídneme rodinné finské sauny. Řekli jsme si, proč ne?

A finské sauny jsme v těchto dnech zařadili jako novinku do prodeje také. Vybírat si můžete hned ze 14 exkluzivních interiérových modelů! O jejich mimořádnosti svědčí špičkový skandinávský design a dokonalé německé řemeslné zpracování. K dispozici pro vás máme také bohaté příslušenství včetně saunových kamen.

 

Pokud si doma – v rodinném domě, na chalupě či v městském bytu - chcete vytvořit báječný wellness koutek, v němž budete nejen relaxovat, ale zároveň učiníte mnoho prospěšného pro své fyzické i psychické zdraví, je finská sauna výtečným tipem. Saunovat se dá pochopitelně po celý rok, ale pravidelný pobyt v sauně pomáhá zdárně proplout zejména nevlídnými zimními měsíci. Takže i z tohoto pohledu přichází naše novinka v sortimentu jako na zavolanou.

Více o naší nabídce ZDE.

 

Finská sauna HEIKKI

Finská sauna Heikki se díky úsporným rozměrům vejde i do malého prostoru.

 

Finská sauna FIONA 1

Tato finská sauna Fiona 1 s parádním bočním celostěnovým oknem je ideální k umístění do rohu místnosti.

 

Finská sauna Parima 2

Model Parima 2 se pyšní oblým proskleným rohem, který mu dodává mimořádný punc elegance, vzdušnosti a luxusu.