Grily Char-Broil překonaly očekávání

Grily Char-Broil překonaly očekávání

Kvalitní maso, grilovací koření, něco dobrého k pití a především pořádný zahradní gril – to je základ dobře, ale opravdu dobře ugrilovaného masa. Stačí si jen vybrat, zda grilovat na dřevěném uhlí nebo „na plynu“. V obou případech si výborně pochutnáte...Máte-li kvalitní gril.

Nyní však o to víc, že můžete konečně grilovat na plynových grilech americké značky Char-Broil. V tuzemsku a na Slovensku jsou dostupné jedině v našich prodejnách „Tyto dlouho očekávané grily jsou konečně dostupné i v Česku a na Slovensku. V našich prodejnách je nabízíme v různých velikostech a barvách. Jsem si jist, že si vybere každý,“ říká Martin Veselý, specialista na zahradní grily.


B-5.jpg

Na zahradním grilu TITAN  si díky zadní mřížce rozpečete pečivo krásně dozlatova, vychutnáte si steaky připravené pomocí TRU-Infrared systému a na bočním hořáku si připravíte třeba polévku nebo přílohu.

A k velkým očekáváním byl skutečně důvod. Plynové grily Char-Broil jsou vybaveny speciálním systémem
TRU- Infrared
, který umí připravit steaky, jež prostě nemají obdoby. Šťavnatost masa připraveného na těchto grilech překvapí asi každého a co skutečně potěší, je o 30 % nižší spotřeba plynu oproti jiným plynovým grilům. Příprava grilovaných pokrmů je rychlejší a v průběhu grilování nedochází ke vzplanutí při odkapávání tuku.


TRU-Infrared systém grilů Char-Broil  

Tru-infrared-system_CZ.JPG

Na většině grilů Char-Broil najdete řadu moderních prvků výbavy, jako jsou teploměry pro každý hořák zvlášť nebo boční hořák pro přípravu omáček, příloh nebo polévek. Jsou vybaveny rošty potaženými porcelánovou vrstvou, samozřejmostí každého grilu této značky jsou kola pro snadný přesun. Oceníte misku pro odkapávání tuku a zadní mřížku například pro rozpečení pečiva pěkně dozlatova a dokřupava.  


Nemáte zahradu? Nevadí…
To, že nemáte, zahradu, neznamená, že se musíte vzdávat grilování. V řadě grilů Char-Broil naleznete totiž i modely na elektřinu a plynovou kartuš.

B-1.jpg


Grily na terasu a balkon jsou určeny především těm, kteří nemají zahradu, a přesto se nechtějí vzdávat grilování. Elektrický gril Bistro ugriluje vynikající steaky stejně jako přenosný gril Compact na plynovou kartuš.

Compact.jpg

Máte-li tedy menší terasu nebo balkon, takový typ grilů je pro vás ideální. I ony se mohou chlubit unikátním
Tru-Infared systémem. Grily na plynovou kartuš můžete navíc vzít s sebou třeba i na gril party do parku a v létě k vodě.


Přejeme Vám dobrou chuť  a spoustu kulinářských nápadů!