Hezky v teple, i když přijde chlad

Hezky v teple, i když přijde chlad
Také máte rádi sezení na terase nebo v zahradě? A znáte ten pocit, když chvíle klidu nebo zábavy s přáteli přeruší rychlý nástup chladu? To se teď v podzimních měsících stane velmi snadno. Stejně snadno tomu ale předejdete díky elektrickému tepelnému zářiči, který je v posledních letech velkým hitem, protože umožňují příjemné venkovní sezení nejen na podzim, ale i během zimních odpolední nebo večerů.
Teplo pro vaše posezení pod pergolou, v zimní zahradě nebo i v dílně, garáži či třeba v ateliéru zajistí některý z plynových (na propan butan) nebo elektrických modelů. Spolehlivě vás obklopí teplem, aby vás už nic nerušilo.
Na jakém principu fungují elektrické zářiče? Infračervené nebo halogenové záření prohřívá objekty (předměty i osoby) ve svém okolí přímo. Teplo tak prostupuje rychle, na těle ho pocítíte již během několika vteřin.
Obě metody výrazně šetří elektrickou energii. Pro venkovní užití si můžete vybrat zářiče ve stojanovém nebo nástěnném provedení, pro interiéry je pak vhodnou volbou elektrický přímotop.


Plynový tepelný zářič Venezia  
Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat