Hurá do toho, zahrady už čekají!

Hurá do toho, zahrady už čekají!
A my pomáháme předjarními cenami…

Ať už nějaký poslední záchvěv zimy ještě přijde nebo ne, je to tady. Jaro už neodvolatelně vtrhlo na naše zahrady. A s ním i čas realizovat vše, co jsme si v zimních měsících vysnili či naplánovali. Nové záhony, přesazení květin, regeneraci trávníku a tak dále.


 
Elektrický vertikutátor Patriot S 1600

K tomu je ovšem potřeba vedle substrátů, hnojiv, rašeliny, travních osiv, různého ručního nářadí a květináčů možná i nějaký nový motorový pomocník. Třeba v podobě vertikutátoru, plotových nůžek, drtiče či jiného zahradního stroje. Abyste mohli svou zahradu co možná nejrychleji a s rozumnými náklady naladit do svěžích jarních barev, rozhodli jsme se, že vám pomůžeme skvělými předjarními cenami!  Do akce jsme zahrnuli opravdu vše potřebné, tedy například i pracovní oblečení, AKU zahradní techniku, oleje, sekery, elektrické vertikutátory, hadice a ostatní potřeby pro zavlažování nebo i tlakové myčky na důkladný jarní úklid.Každý si v této skvělé nabídce najde přesně to, co potřebuje – za v nejvyšší kvalitě za nejnižší ceny. Nakupovat můžete v našich kamenných prodejnách i zde v našem e-shopu.  


A jestli jste našimi zákazníky a máte na svém kontě naspořené věrnostní body, podívejte se i do Věrnostního programu, kde je pro vás připravena spousta nových bonusů a výhod, včetně možnosti pořídit si řadu hodnotných výrobků pro každodenní život, a to za mnohem nižší ceny než je na trhu běžné – to vše za úžasné Klubové ceny s využitím věrnostních bodů.

Přejeme vám krásné jaro a ať vám na zahradách všechno začne růst a kvést jako o závod…