Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)
Jste na jaro připraveni? Pomůžeme vám

Jste na jaro připraveni? Pomůžeme vám

Jaro už se řítí. Neklamnou známkou je skutečnost, že se na zahrady trousí první natěšení nedočkavci a okukují, co bude potřeba v příštích týdnech udělat. Vyčistit trávník, zkontrolovat, co se kde přes zimu zlomilo či uvolnilo, začít s přípravou záhonů, vysít semínka květin, bylinek i zeleniny do kelímků, aby včas vyklíčila, než půjdou do volné půdy a tak dále a tak dále. Práce se valí dost a dost a jde jen o to, abychom z ní měli radost a šla pěkně od ruky.
Jste na jaro připraveni? Pomůžeme vám
 

Základem jsou semínka, dobrá půda a hnojení

Chystáte se vypěstovat vlastní sazeničky, přesazovat či vysazovat květiny, keře a stromky? Obohatit záhony, půdu v pařeniště či skleníku novými živinami? Pak vás jistě zaujme široká nabídka osvědčených substrátů: univerzálního zahradnického, ale také speciálního pro muškáty pěstované v truhlících nebo pro pokojové květiny, všechny v tradičně vysoké TOP kvalitě. A pro nejnáročnější pěstitele tu máme špičkové substráty řady Premium s jedinečnou směsí světlých a tmavých rašelin, drcených kokosových vláken, perlitu a granulovaného jílu.
Zeminu bychom tedy měli. Teď se můžeme podívat po tom, co do ní vysít. Na speciálních stojanech v našich prodejnách se můžete potěšit v ohromné nabídce 334 druhů semínek zeleniny, květin, gastronomických, léčivých i aromatických bylinek.
 

Aby byl trávník chloubou

Ani zelené plochy nepřijdou zkrátka. Dobře totiž víme, že trávníky po zimě přímo volají po kvalitní údržbě. Proto jsme pro vás do akce zařadili také špičkové travní směsi na jejich opravu a dosev, ale i speciální směsi na zakládání různých typů nových trávníků a samozřejmě také travní hnojiva.
Teď se vyplatí pořídit si i dostatečné zásoby prvotřídních užitkových hnojiv pro zeleninu a květiny. Uvažujete například, že konečně začnete svůj trávník také vertikutovat, jako už to dělá každý druhý soused a pyšní se pak od jara do podzimu nádherným, sytě zeleným a zdravým pažitem? Podívejte se na naše vynikající stroje – vertikutátory, které jsou k čistění a regeneraci trávníků speciálně určeny.
 

Nářadí, závlahy a mnoho dalšího

Není na zahradě nic otravnějšího než uprostřed práce náhle ztupené nůžky, zlomená násada, nebo puchýře v dlani od křivé lopatky. Mít ve výbavě ergonomické ruční nářadí, z odolných a kvalitních materiálů, je prostě základem. Stejně jako dobré rukavice či padnoucí a slušivé pracovní oblečení. Jistě stojí za úvahu také pořízení nové a opravdu už konečně kvalitní hadice, která se nekroutí a něco vydrží.

Udělejte si malou inventuru všeho, co pro první jarní práce na zahradě potřebujete. A my Vám při nákupu ve všech našich prodejnách nebo tady v e-shopu pomůžeme mimořádnými akčními cenami.
 

Mohlo by vás zajímat

Zahradní nářadí
Cibuloviny
Hnojiva
Zahradnické substráty
Mulčovací kůra

Tipy pro vás

Mulčovací kůra, 70l
209 Kč 145 Kč
95 Kč a 5 bodů
Zahradnický substrát, 70l
259 Kč 179 Kč
135 Kč a 5 bodů
Rašelina zahradní, 70l
275 Kč 189 Kč
139 Kč a 5 bodů
Kolečko Limex Standard 85 l
2 599 Kč 1 799 Kč
Sekera Levita S univerzální
1 310 Kč 549 Kč
Pilka skládací 18 cm
900 Kč 619 Kč