Jste na jaro připraveni? Pomůžeme vám

Jste na jaro připraveni? Pomůžeme vám
Jaro už se řítí. Neklamnou známkou je skutečnost, že se na zahrady trousí první natěšení nedočkavci a okukují, co bude potřeba v příštích týdnech udělat.
Prořezat ovocné stromy, vyčistit trávník, zkontrolovat, co se kde přes zimu zlomilo či uvolnilo, začít s přípravou záhonů, vysít semínka květin, bylinek i zeleniny do kelímků, aby včas vyklíčila, než půjdou do volné půdy a tak dále a tak dále. Práce se valí dost a dost a jde jen o to, abychom z ní měli radost a šla pěkně od ruky.


 
Pro jarní práce za předjarní ceny
K tomu je ovšem potřeba mít zdatné pomocníky. Proto jsme pro vás připravili speciální 16stránkový katalog, jehož výtisk teď mnozí nacházíte ve svých poštovních schránkách, anebo v něm můžete zalistovat rovnou ZDE. Hned uvidíte, že jsme jej připravili s hlubokou znalostí věci, jak se na profesionály, kteří působí 30 let v oboru, sluší a patří. Koneckonců mezi námi v Mountfieldu je také spousta nadšených zahrádkářů, takže do své práce dáváme i kousek srdíčka. Ale zpět ke katalogu. Je vrchovatě plný inspirace a skvělých typů na všechno, co Vám na zahradě může zakrátko dobře hodit, a to za mimořádně NÍZKÉ PŘEDJARNÍ CENY. Současně připomínáme, že příležitostí k výbornému nákupu je také ještě chvíli běžící Velký výprodej Jen za 1/3 ceny a jiné grandiózní slevy (mimo jiné sekačky a další zahradní technika, pily, grily, zahradní nábytek, bazény a mnoho dalšího).
 
Základem jsou semínka, dobrá půda a hnojení
Chystáte se vypěstovat vlastní sazeničky, přesazovat či vysazovat květiny, keře a stromky? Obohatit záhony, půdu v pařeniště či skleníku novými živinami? Pak vás jistě zaujme široká nabídka osvědčených substrátů: univerzálního zahradnického, ale také speciálního pro muškáty pěstované v truhlících nebo pro pokojové květiny, všechny v tradičně vysoké TOP kvalitě. A pro nejnáročnější pěstitele tu máme letošní novinku – špičkové substráty řady Premium s jedinečnou směsí světlých a tmavých rašelin, drcených kokosových vláken, perlitu a granulovaného jílu.
Zeminu bychom tedy měli. Teď se můžeme podívat po tom, co do ní vysít. Na speciálních stojanech v našich prodejnách se můžete potěšit v ohromné nabídce 325 druhů semínek zeleniny, květin, gastronomických, léčivých i aromatických bylinek.
 
Aby byl trávník chloubou
Ani zelené plochy nepřijdou zkrátka. Dobře totiž víme, že trávníky po zimě přímo volají po kvalitní údržbě. Proto jsme pro vás do akce zařadili také špičkové travní směsi na jejich opravu a dosev, ale i speciální směsi na zakládání různých typů nových trávníků a samozřejmě také travní hnojiva.
Za mimořádně nízké předjarní ceny se vyplatí pořídit si i dostatečné zásoby prvotřídních užitkových hnojiv pro zeleninu a květiny. Uvažujete například, že konečně začnete svůj trávník také vertikutovat, jako už to dělá každý druhý soused a pyšní se pak od jara do podzimu nádherným, sytě zeleným a zdravým pažitem? Podívejte se na naše vynikající stroje-vertikutátory, které jsou k čistění a regeneraci trávníků speciálně určeny.
 
Nářadí, závlahy a mnoho dalšího
Není na zahradě nic otravnějšího než uprostřed práce náhle ztupené nůžky, zlomená násada, nebo puchýře v dlani od křivé lopatky. Mít ve výbavě ergonomické ruční nářadí, z odolných a kvalitních materiálů, je prostě základem. Stejně jako dobré rukavice či padnoucí a slušivé pracovní oblečení.
Jistě stojí za úvahu také pořízení nové a opravdu už konečně kvalitní hadice, která se nekroutí a něco vydrží. A ti, kdo už netrpělivě plánují odzimování bazénu a jeho přípravu na další koupací sezonu, jistě přivítají, že se u nás mohou zastavit i pro bazénovou chemii a drobné bazénové příslušenství.

Tak hurá do toho. Udělejte si malou inventuru všeho, co pro první jarní práce na zahradě potřebujete. A my Vám při nákupu ve všech našich prodejnách nebo tady v e-shopu pomůžeme mimořádnými předjarními cenami.
 
Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat