Křišťálově čistý bazén? S aplikací Mountfield – bazénový asistent to máte doslova v kapse!

Křišťálově čistý bazén? S aplikací Mountfield – bazénový asistent to máte doslova v kapse!
Údržba průzračně čisté vody v bazénu po celou koupací sezonu je hračka, když máte kdykoliv při ruce zkušeného odborníka a rádce. Přesně takového Vám nyní představujeme. Mobilní aplikace Mountfield – bazénový asistent pro všechny chytré telefony a mobilní zařízení zná odpovědi na všechny otázky související s péčí o bazénovou vodu.
 
Poradí, jak bazénovou vodu vyčistit a snadno ji také křišťálově čistou a zdravotně nezávadnou udržovat. Aplikace Vás také návodně a srozumitelně provede procesem zazimování i odzimování bazénu a pomůže v průběhu koupací sezony řešit i případné problémy s kvalitou vody. Rychle díky ní získáte jednoduché instrukce vedoucí k jejich odstranění.
 
Při vývoji aplikace jsme čerpali ze zkušeností nabitých během třiceti let na pozici bazénového specialisty na trhu. Vše důležité teď najdete na jediné obrazovce. Ovládání je snadné, menu přehledné. Aplikace Vám tak šetří čas pro vodní zábavu a dokonalou péči o bazénovou vodu teď zvládne každý.
 
Maximální efektivity a úspory času při péči o bazénovou vodu dosáhnete využíváním aplikace v kombinaci s komplexní řadou prostředků bazénové chemie Azuro, kterou najdete také v našem sortimentu.

 
Aplikaci Mountfield – bazénový asistent stahujte zdarma v obchodech Google Play a App Store
 
Nyní na Google Play
Stáhnout v App Store
Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat