LED žárovky nově v Mountfieldu

LED žárovky nově v Mountfieldu

Přinášíme vám další potěšující překvapení. V rámci našeho programu „netradičních nabídek“, které sice trochu vybočují z našeho hlavního zaměření, ale jejich cílem je přinést všem užitek, jsme pro zákazníky vybrali další atraktivní výrobek s vysokou kvalitou. A ten opět nabízíme za co nejnižší možnou cenu.

Máme pro vás špičkové značkové LED ŽÁROVKY SUMIER Premium Brand, které vám ušetří 80 % energie, mají 10 krát vyšší efektivitu svícení a 50krát vyšší životnost, kterou neovlivňuje četnost zapínání a vypínání světla.

zarovka.jpg

Podívejte, čím vším jsou LED žárovky SUMIER Premium Brand výjimečné:

  • Mají až 50x vyšší životnost oproti běžným wolframovým i úsporným žárovkám a jejich samotná životnost je více než 30 000 hodin svícení (pozn. běžné wolframové žárovky mají životnost 600 až 1000 hodin svícení).
  • Četnost zapínání / vypínání LED žárovek nemá vliv na jejich životnost.
  • Mají až 10x vyšší efektivitu svícení než běžné žárovky a šetří 80 % energie.
  • LED žárovky se na plný výkon rozsvítí ihned.
  • Jejich CRI (index podaní barev) je 80+, což je mezi žárovkami vysoká hodnota (pozn. CRI 100 má pouze sluneční světlo, které nelze dosáhnout s žádnými umělými zdroji, hodnoty 80+ dosahují pouze produkty prémiové kvality).
  • Jsou vysoce mechanický odolné a mají účinný systém chlazení LED modulu, což zvyšuje jejich životnost.
  • Díky nízké povrchové teplotě jsou výrazně úspornější a i bezpečnější.

zari.jpg

5 wattovou LED žárovku u nás koupíte místo původních 229 Kč za pouhých 89 Kč.

V současné době nabízíme 3 typy LED úsporných žárovek o příkonu 5W, 7W a 9W a brzy (na konci dubna) tuto nabídku rozšíříme. Nové LED žárovky si můžete v Mountfieldu zakoupit za výrazně nižší cenu, než je běžná cena na trhu, ve všech našich 56 prodejních centrech nebo také na webu prostřednictvím našeho e-shopu na stránce ZDE.