Mistr republiky René Andrle ambasadorem elektrokol MTF

Mistr republiky René Andrle ambasadorem elektrokol MTF
Elelektrokola MTF se v Mountfieldu stala za pár měsíců hitem. Jsme rádi, že se Vám líbí a zpříjemňují Vaše výlety i třeba jízdu na nákup.

Elektrokola zdaleka nejsou jen pro seniory či rekreační cyklisty. Dokážou oslovit i bývalého profesionálního závodníka. Mistr republiky a mnohonásobný medailista z domácích šampionátů René Andrle je toho důkazem. Stal se ambasadorem značky MTF.

„Na elektrokola máme od zákazníků hodně pozitivních ohlasů. Protože si elektrokola sami navrhujeme od geometrie rámu přes technickou specifikaci až po design, zajišťujeme si a kontrolujeme výrobu, tak jsme si jisti jejich prvotřídní kvalitou. Ale od samého počátku jsme se chtěli opřít také o názor odborníka. Proto jsme oslovili bývalého profesionála René Andrleho a jsme moc rádi, že naši nabídku přijal,“ prozrazuje Jakub Danačík, komoditní expert na elektrokola z Mountfieldu.

René Andrle se řadu let pohyboval v nejvyšších sférách světové cyklistiky. Působil v nejlepších španělských profitýmech ONCE a Liberty Seguros, v jednom týmu se potkal mj. s legendárním Alberto Contadorem. Startoval na největších světových závodech včetně čtyř Grand Tours – dvakrát na Giro d´Italia, Tour de France a Vueltě.

„Když mě Mountfield poprvé oslovil, byl jsem docela překvapený. Ale rozhodování nebylo dlouhé. Seznámil jsem se s celou šíří sortimentu elektrokol MTF, veškerou výbavou a otestoval jsem si je při jízdě. Potom už nebylo nic jednoduššího, než si říct, jdu do toho a rád. Když vidím škálu elektrokol MTF, může si ho pořídit opravdu každý. Líbí se mi, že na elektrokole zvládne jezdit jak babička po vesnici, tak parta kluků na výlety do hor. Já osobně preferuji horské elektrokolo 29“, ale skvělá jsou i městská elektrokola, zejména pro starší lidi,“ vysvětluje René Andrle a dodává: „Elektrokola ukazují nové možnosti. Když jsem byl profesionál, trénoval jsem mezi 4 až 7 hodinami. Za těch sedm hodin už něco ujedete a něco vidíte. Jenže když skončíte s kariérou, najednou není tolik času, a i s ohledem na věk jde kondice dolů. Tak s chutí využiji elektrokolo.“ vysvětluje René Andrle.
 

Andy, jak mu všichni v cyklistické branži říkají, se objeví v chystané televizní reklamě, v různých katalozích, novinových inzercích nebo produktových videích.

Nebude chybět ani při slavnostní prezentaci elektrokol MTF, která proběhne na veletrhu FOR BIKES od 29. do 31. března v areálu PVA Expo Praha Letňany. Bude to stánek 4B1 v hale 4. Tam poprvé ukážeme i horkou novinku v podobě superprémiových elektrokol se systémy BOSCH.

Andrle jako profesionál najezdil ročně na silničním kole přes 30 tisíc kilometrů, ale elektrokola rozhodně nebere jako nějakou degradaci.
 
Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat