Na veletrhu FOR BIKES jsme získali dvě ocenění

Na veletrhu FOR BIKES jsme získali dvě ocenění
Mountfield má za sebou úspěšnou premiéru na cyklistickém veletrhu FOR BIKES. Představili jsme tam kompletní řadu elektrokol MTF a získali hned dvě prestižní ocenění!
Celoodpružené horské elektrokolo MTF XTREME 9.0 se systémem BOSCH získalo od odborné poroty 3. místo v kategorii GRAND PRIX o nejlepší elektrokolo FOR BIKES 2019! Kromě toho jsme obdrželi cenu za 2. místo v kategorii TOP EXPO o nejlepší expozici nad 100 m2.
V expozici MTF byla vystavena všechna elektrokola včetně novinek v podobě superprémiových modelů se systémy BOSCH. Ty mohli návštěvníci vidět na FOR BIKES naživo úplně poprvé, protože v prodejnách Mountfieldu budou k dispozici až ve druhé polovině května. A všechna naše elektrokola bylo také možno projet na testovací dráze.Na veletrh dorazil i ambasador elektrokol MTF René Andrle, mistr republiky a bývalý profesionální cyklista se zkušenostmi z nejlepších světových týmů. S návštěvníky se ochotně dělil o své poznatky o elektrokolech MTF a absolvoval několik rozhovorů pro média.
Těší nás, že se elektrokola MTF líbila. Do expozice Mountfieldu přišly za tři dny veletrhu tisíce lidí. A řada z nich si elektrokolo i zakoupila. Na dračku šly také luxusní katalogy, které byly vytištěny těsně před veletrhem a budou k dispozici ve všech prodejnách.
Na testovací dráze prošla naše elektrokola důkladnou zatěžkávací zkouškou. Každý měl možnost jakýkoli model vyzkoušet a seznámit se s jeho fungováním v akci. Potěšily nás pozitivní reakce na naše elektrokola a věříme, že Vám budou dělat radost i nadále. Cyklistická sezóna už naplno začala!
 
Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat