Prestižní ceny pro naše vína

Prestižní ceny pro naše vína
V polovině září se uskutečnilo už III. kolo 13. ročníku renomované mezinárodní soutěže Prague Wine Trophy 2019 – a naše vína opět bodovala na nejvyšších příčkách. Přední znalci a sommeliéři ocenili víno La Joya Cabernet Sauvignon Gran Reserva medailí PREMIUM GOLD a víno La Joya Syrah Gran Reserva Premium získalo medaili GOLD. Této soutěže se každoročně účastní více než čtyři desítky renomovaných dovozců vín z celého světa. Díky početné účasti, přísným kritériím, objektivní srovnávací metodě hodnocení a v neposlední řadě také díky reprezentativnímu složení poroty si soutěž za roky existence vybudovala vysoký kredit.
Proto je ocenění našich vín vynikající zprávou nejen pro nás, ale i pro Vás, naše zákazníky, kteří jste si je oblíbili. Je to samozřejmě také jasný důkaz, že vína, která pro vás pečlivě vybíráme, mají opravdu špičkovou kvalitu. 
Obě oceněná červená vína pocházejí ze známého chilského vinařství Bisquertt, z jehož produkce u nás najdete také vynikající vína bílá i víno růžové.
A ještě jedna informace pro milovníky bílých vín: v 11. ročníku soutěže Prague Wine Trophy získalo zlatou medaili také další naše víno z chilského vinařství Bisquertt – La Joya Sauvignon Blanc Gran Reserva.
 
Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat