Sezóna se rozjíždí. Máte k bazénu vše potřebné?

Sezóna se rozjíždí. Máte k bazénu vše potřebné?

A je to tady. Letošní koupací sezóna v zahradních bazénech se už rozjíždí. Užívat si vodních radovánek na svých zahradách začali jako první ti, kdo mají své bazény vybaveny ohřevem vody, tedy tepelným čerpadlem nebo solárními panely.

Dovolte však otázku. Máte u bazénu nachystáno vše potřebné, abyste se mohli jednoduše, bez zdržování a spolehlivě postarat o jeho hladký provoz? Pokud náhodou nikoliv, jsme vám jako bazénoví specialisté plně k službám. A teď za akční ceny.

Na nečistoty s vysavačem
K pohodlnému a rychlému odstraňování různých nečistot ze dna i stěn bazénu se výborně hodí bazénový vysavač. Zvolit si můžete některý z poloautomatických vysavačů, které jsou vhodné pro jakýkoliv bazén a napojují se přes skimmer na pískovou filtraci. Například model Zander, který pracuje sám i bez přítomnosti obsluhy,  se teď dá pořídit místo 4 790 korun za pouhých 2 790 korun.
Do větších bazénů doporučujeme vysavače automatické, které jsou nezávislé na pískové filtraci a díky programovatelné řídicí jednotce budou samy pracovat i v době vaší nepřítomnosti. A po skončení čistícího cyklu se samy i vypnou. Prostě pohoda…

Automatický bazénový vysavač nečistot Galeon FL – stačí jej vložit do vody, ostatní zvládne sám.  

 

Síťky, plováky a spol.
U svého bazénu využijete také různé drobné bazénové příslušenství. Například hladinovou a dnovou síťku na sběr nečistot, kartáč na čistění stěn, vysávací hlavu, teleskopické tyče, plováky na chlor, teploměr s bójkou a další užitečné pomůcky.

Na snímku plovák na chlor, kartáč a teploměr s bójkou. S akčními slevami však pro vás máme všech 32 typů tohoto bazénového příslušenství.

 

Před koupáním pod sprchu
Solární sprchy jsou velmi praktickým zahradním doplňkem. Voda se do sprchy přivádí běžnou hadicí a shromažďuje se v zásobníku o objemu až 35 litrů. Ten zároveň plní funkci solárního kolektoru, který vodu zadarmo ohřeje až na 60° C. Vyšší modely mají také mísicí baterii a mohou mít ve spodní části i zabudovaný ventil pro opláchnutí chodidel. V nabídce máme i model přenosný.
Náš tip: osprchujte se vždy před vstupem do bazénu, nebudete si tam zbytečně zanášet nečistoty a ušetříte na spotřebě bazénové chemie.

Solární sprcha se hodí nejen k opláchnutí před vstupem do bazénu, ale výborně poslouží k běžnému osvěžení i třeba k osprchování po nějaké pracovní činnosti. Dá se pořídit už od 1 990 korun.

 

Bazén bude jako nový
V naší nabídce rovněž najdete bazénové fólie s atraktivními vzory Mramor nebo Mystri pro všechny velikosti kruhových a oválných bazénů Azuro DL. Výměnou původní fólie za novou dostane i váš starší bazén opět zcela nový a elegantní šmrnc.

Už žádná zelená nebo kalná voda. Žádné bakterie nebo řasy…
Bazénová chemie Azuro, to je značka, která mluví za vše. Jde o komplexní řadu 33 špičkových přípravků pro péči o vodu ve vašem bazénu, vysoce účinnou a spolehlivou, jednoduše aplikovatelnou, a proto mezi majiteli bazénů už dlouhá léta nejoblíbenější. V nabídce pro vás máme také nechlorové přípravky, které fungují na bázi aktivního kyslíku. A samozřejmě jsou k dispozici také testery – kapkové i proužkový. Pokud jste bazénovou chemii Azuro náhodou ještě nevyzkoušeli, udělejte to, jsme si jisti, že vás nezklame. Vodu v bazénu budete mít vždy hygienicky nezávadnou a křišťálově čistou.

A pro děti hračky…
K vodě samozřejmě patří také nafukovací hračky. U nás si teď pořídíte nejen plážové míče, plovací kruhy a rukávky, nafukovacího delfína či krokodýla, lehátka, dětské bazénky, vodní skluzavku ale i plavecké brýle či šnorchlovací sety – celkem víc než 40 druhů hraček.

Navštivte osobně kteroukoliv z našich prodejen. Nebo se podívejte do našeho e-shopu.

Jsme vám k službám 7 dní v týdnu.