Slavný Jamie Oliver bodoval o víkendu v Kolíně

Slavný Jamie Oliver bodoval o víkendu v Kolíně
Pohled do expozice grilů Jamie Oliver v Kolíně nad Rýnem

Nikoho nenechal na pochybách, že to myslí vážně. V neděli 3. září, hned, jak se otevřely brány největší evropské zahradní výstavy SPOGA/GAFA v německém Kolíně nad Rýnem, se hezky uspořádaná expozice jeho značkových grilů rychle zaplnila mnoha návštěvníky. Byly tu k vidění už osvědčené a oblíbené plynové grily i modely na dřevěné uhlí. Ale také zajímavé novinky jako je například dvojkombinace Dual Fuel, tedy gril na plyn i na dřevěné uhlí.
O Jamie Oliverovi je známo, že klade vysoký důraz na kvalitu a krom toho rád a výborně griluje. Grily si sám navrhuje a pečlivě testuje ještě dřív, než se dostanou k zákazníkům.
I díky tomu se i 11 modelů s jeho jménem stalo hitem v letošní nabídce Mountfieldu.
Jamie vychází naproti nejen majitelům zahrad, ale i těm, kteří žijí v městských bytech, a přesto si venkovní grilování nechtějí nechat ujít. Například model PARK BBQ z naší nabídky je určen také jim. Jde o lehký kompaktní gril na dřevěné uhlí s veselou barevnou „kapotáží“ (na výběr z pěti barev), který snadno naložíte do kufru auta a můžete vyrazit na piknik třeba do parku nebo k řece.

Podle Martina Veselého, který má v našem obchodním oddělení na starosti právě grily, probíhají intenzivní jednání o dalším rozšíření našeho sortimentu o plynové modely a grilovací příslušenství této značky. Máme se tedy na co těšit…

 
V naší nabídce najdete mimo jiné šikovné a lehké grily Jamie Oliver Park BBQ v pěti barevných variantách, které se báječně hodí i pro grilování ve volné přírodě.
Na grilu Dual Fuel si můžete vlevo ugrilovat pochoutky na dřevěném uhlí, na pravé straně je deska rozpalovaná plynovým hořákem. Originálně je zde řešeno nastavování výšky ohniště a tudíž regulace teploty, kterou chcete pro grilování na dřevěném uhlí mít.