Úspěšná prezentace bazénů a bazénového příslušenství na veletrhu Aquanale

Úspěšná prezentace bazénů a bazénového příslušenství na veletrhu Aquanale

Mountfield a veletrh Aquanale – to je už mnohaleté partnerství. Ani letos Mountfield na největším evropském veletrhu bazénů, saun a sportovního vybavení pro sport nechyběl. Letošní Aquanale se uskutečnilo v Kolíně nad Rýnem v termínu 22. – 25. října 2013 a Mountfield zde navázal na svou úspěšnou prezentaci z loňské výstavy, kterou hostil Stuttgart.


Letošní Aquanale bylo ve znamení boomu moderních keramických rodinných bazénů a moderních infrasaun. Mountfield se na veletrhu opět prezentoval jako velmi úspěšný výrobce a prodejce bazénů a bazénového příslušenství.

Vedle dvou vystavených bazénů z výrobní produkce společnosti Mountfield jsme letos prezentovali i posuvné zastřešení na bazény, které je vhodné pro klimatické prostředí středo a východoevropského regionu. Tedy všude tam, kde i denní teploty klesají pod bod mrazu a sněhová nadílka často přesahuje i desítky centimetrů sněhu.


Velmi úspěšná byla i naše prezentace bazénového příslušenství v podobě solárních sprch, bazénové chemie nebo i bazénových schůdků.