Zpráva pro domácí mazlíčky. Sortiment krmiva rozšířen!

Zpráva pro domácí mazlíčky. Sortiment krmiva rozšířen!

Novinka pro majitele psů! Spolupráci se zavedeným evropským dodavatelem Farmina rozšířena, do sortimentu zařazeny prémiové granule ECOPET NATURAL!

Důvod? Opravdu nebývale vysoký zájem o naše granule, konzervy a kapsičky CARNIS, Fun Dog a Fun Cat, které jsme do prodeje zavedli na začátku letošního roku.
Sortiment jsme se tedy pro Vás rozhodli rozšířit ještě o exkluzivní řadu granulí ECOPET NATURAL pro dospělé psy, březí a kojící feny i štěňata různých velikostí a ras, a to opět za bezkonkurenční ceny.


Chceme tím vyjít vstříc zákazníkům, kteří si z naší současné nabídky zatím nevybrali (naše stávající nabídka byla totiž doposud zaměřena pouze na dospělé psy), a zároveň oslovit ty, kteří pro své psy hledají opravdu špičkové krmivo,“ říká Ladislav Pavlík, produktový manažer sortimentu Pet Food.

Výsledkem je start prodeje čtyř granulovaných krmiv řady ECOPET NATURAL (Ecopet Natural Adult pro dospělé psy, Ecopet Natural Adult Maxi pro dospělé psy vekých plemen, Ecopet Natural Adult Mini pro malá plemena, Ecopet Natural Puppy Maxi pro štěnata velkých plemen a březí i kojící feny):

  • Vyrobeno z čistě přírodních surovin
  • Vysoký podíl kuřecího masa (až 30 %)
  • Přidaný kořen čekanky a kvasinky Saccharomyces Cerevisiae pro zdravé trávení psa
  • Perfektní retence živin
  • Vyvážený přísun vitamínů a min. látek: A, C, D3, E, H, vápníku, fosforu i vlákniny
  • 12kg balení

Všem psům přejeme dobrou chuť!