MÁME PRO VÁS VÁNOČNÍ KRÁLOVSTVÍ! PŘES 1 200 DRUHŮ OZDOB A DEKORACÍ SE SLEVAMI 30–60 %

MÁME PRO VÁS VÁNOČNÍ KRÁLOVSTVÍ! PŘES 1 200 DRUHŮ OZDOB A DEKORACÍ SE SLEVAMI 30–60 %

MÁME PRO VÁS VÁNOČNÍ KRÁLOVSTVÍ! PŘES 1 200 DRUHŮ OZDOB A DEKORACÍ SE SLEVAMI 30–60 %
Tak na to jsme se opravdu těšili! Máme pro Vás vánoční trhy s obrovskou nabídkou vánočních ozdob a dekorací. Jako jeden z největších prodejců tohoto sortimentu jsme se na ně letos extra pečlivě připravili. A naše prodejny se už proměnily ve vánoční trhy, ve kterých na Vás čeká více než 1 200 druhů ozdob a dekorací za pohádkově nízké Předvánoční ceny se slevami 30–60 %.
 
V každé z našich 58 prodejen jsme pro Vás otevřeli velkorysou expozici všeho vánočního zboží ve stylu vánočních trhů. Díky nim bude Váš nákupní prožitek bezprostřední a intenzivní. V expozici můžete volně korzovat, nerušeně vybírat a nechat se unášet hřejivou vánoční atmosférou.
 
Na kouzelně nazdobených vánočních expozicích si vyberete vše přesně podle svého vkusu. Interiér i exteriér si dokonale sladíte pro tu správnou sváteční atmosféru, ve které se vše třpytí, leskne, dýchá na nás vůně, podmanivé teplo a jedinečné kouzlo.
 
A je z čeho vybírat! Prohlédněte si expozice a zamilujete si jistě celou řadu ze 180 druhů SVÍČEK, více než 70 druhů LED ŘETĚZŮ, přes 40 druhů VĚNCŮ, více než 180 druhů OZDOB A DEKORACÍ na stromeček, přes 70 typů KERAMICKÝCH DEKORACÍ, více než 50 druhů PLYŠÁKŮ nebo 90 druhů SVÍTÍCÍCH LED DEKORACÍ. A to není z daleka vše!


 
Vybírat ozdoby a dekorace až do posledního detailu sladěné s právě Vaším konceptem Vánoc u nás můžete v 5 různých stylech. Jednotlivé styly ale můžete jednoduše kombinovat a vytvořit si Vánoce přesně podle svého vkusu!


 
  • Tradiční Vánoce: Zde najdete klasické vánoční ozdoby a dekorace, které Vám připomenou tradice Vánoc a přinesou do Vašeho domova teplou sváteční atmosféru.
  • Severské Vánoce: Tento styl Vás zavede na cesty po Skandinávii. Vánoční styl a design severských končin přibližují ozdoby v přírodních barvách.
  • Červenobílé Vánoce: Pro příznivce elegantní jednoduchosti, máme kolekci červených a bílých ozdob, které dodají vášeň a eleganci každému interiéru.
  • Perníčkové Vánoce: Pro milovníky sladkostí a vůně perníku jsme připravili ozdoby, které budou "vonět" po vánočních dobrotách.
  • Jiskřivé Vánoce: Zde najdete zářivé a jemné ozdoby, které přinášejí do vašeho domova nádech kouzelných Vánoc. Tyto ozdoby září jako vánoční hvězdy a přináší jiskru magie do vánočního období.

 
Nechte se inspirovat, vánoční království na Vás už čeká! A sledujte nás také na Facebooku a Instagramu! Každý den tam najdete spoustu inspirace pro vytvoření krásné vánoční atmosféry a výzdoby v interiéru i exteriéru.

Mohlo by vás zajímat

Vánoční koule
LED světelné řetězy
Světelné dekorace
Keramické ozdoby
Vánoční figurky

Tipy pro vás

Vánoční ozdoby severský mix, 24ks
1 199 Kč 799 Kč
Vánoční koule Ø4cm zlatá, 20ks
199 Kč 135 Kč
Vánoční koule Ø6cm severský mix, 12ks
199 Kč 135 Kč
Vánoční koule Ø6cm zlatá, 12ks
180 Kč 119 Kč
Vánoční ozdoba hvězda, zlatá
290 Kč 199 Kč
Vánoční koule Ø4cm bílá, 20ks
199 Kč 135 Kč