Matrace Fleximax 14 (160x200 cm)

Kód: 9POS1009
0
0
0
Doprava zdarma
Novinka
160 x 200 cm Rozměry
středně tvrdá, tvrdá Tvrdost matrace
14 cm Výška matrace
6 470 Kč
3 830 Kč
KS
Koupit na splátky
Vyberte si variantu, která vám nejvíce vyhovuje.
Např. 383 Kč + 10 x 383 Kč
Essox kalkulačka piktogram SPOČÍTAT

TUHOST - DOSTUPNOST - EKOLOGIE

Houževnatá česká matrace vyrobena švédskou technologií s ortopedickými vlastnostmi s doporučenou nosností až 125 kg a rozdílnou tuhostí stran. Sendvičová matrace s anatomickými zónami a masáží v pratelném potahu, vhodná pro alergiky. Ekologická výroba matrací pro nízkou zátěž životního prostředí.
 
 

Klíčové vlastnosti


 

KONSTRUKCE JÁDRA

 • Jádro matrace je vyrobeno z pružných pěn Flexifoam® vyšší objemové hmotnosti pro stabilitu, nosnost a dlouhou životnost. Vyrobena z vakuové pěny Flexifoam®, za studena tvářené, s rozdílnými tuhostmi a objemy v jednoduché sendvičové konstrukci.
 • Strana RELAX – poddajnější strana matrace – z pružné pěny Flexifoam® o zvýšené tuhosti s masážním, stres uvolňujícím efektem. 7 – zónový moderní masážní profil.
 • Strana HARD – Protilehlá strana je vyrobena z tlakově pojené EKOLOGICKÉ REKOGREEN pěny FlexiFoam® MRAMOR o objemové hmotnosti cca 72 kg/m3. Pro zákazníky, kteří potřebují pro svůj odpočinek tužší pevnou podporu. Možné využít také jako relaxační cvičební podložku – UNI využití.
 • Barevné a dezénové odchylky matrace nemají vliv na užitné vlastnosti výrobku.

POTAH MIkROKLIMATIk

 • Jemná vlákna jsou měkká a jemná na dotek.
 • Potah je prošívaný, velice odolný a má klimatizační vrstvu dutých vláken na obou polovinách potahu pro odvod vlhkosti a zajištění tepelné pohody.
 • Dvojdílný, průjezdný zip.
 • Pratelný na 95 °C.
 • Vhodné pro alergiky.

 

ECO MATERIÁLY

 • Při výrobě matrací našich značek používáme speciální švýcarské ekologické lepidlo SIMALFA. Jde o lepidlo na vodní bázi bez obsahu rozpouštědel, určené k lepení pěn. Splňuje přísné normy zdravotní nezávadnosti a může se používat i ve výrobcích určených pro děti. Lepidlo SIMALFA získalo certifikát ECO PASSPORT, který uděluje německý institut HOHENSTEIN environmentálně vhodným výrobků.


 

KOmprimované balení

 • Moderní vakuová technologie, snižující stres výrobku při uskladnění. Komprimovaná matrace se vejde i do toho nejmenšího autíčka.
 • Komprimované matrace je nutné rozbalit do 30 dnů od data zakoupení.
 • Matraci doporučujeme po rozbalení nechat 72 h odpočinout před prvním použitím.
 • Rozměrová tolerance (délka, šířka) komprimovaných matrací je +/- 3 cm.
 • Rozměrová tolerance (výška) komprimovaných matrací je 10 % z uvedené výšky.
 
 
 

 
Alergici Děti >3 roky Dorost Senioři Proti pocení,
termoregulace
Pohybové
problémy
XXL uživatel
FLEXIMAX 14 cm

Doporučujeme

Možný

Nedoporučujeme


Hilding Anders A.S.

Dáváme světu kvalitní spánek

Vyrábíme matrace a postele se zkušenostmi mistrů řemesla za použití nejmodernějších certifikovaných materiálů převážně ze západní Evropy a špičkových technologií (používáme německé a italské strojové – CNC vybavení, prvotřídní materiály ze západní Evropy a švýcarská lepidla na vodní bázi.

Kvalita bez kompromisů

Aby Vaše sny byly klidnější, testujeme dokonalost matrací na všechna kritéria, důležitá pro kvalitu Vašeho spánku a zdraví. Většina testů je nastavena na přísnější podmínky, než předepisují evropské normy EN-ISO / DIN.SleepLab je jediné testovací centrum svého druhu v Evropě se nachází ve švýcarském Schänis, bylo vyvinuto spolu s renomovaným Institutem AEH. Je vybaveno nejmodernější technologií pro testování matrací a postelí.
 
Laboratoř a certifikační autorita sledují 5 kritérií najednou (což je naprosto neobvyklé co do šíře certifikace). Zde testujeme mechanickou výdrž, ergonomii, hygienu a spánkové klima.
 
ErgoLab je testovací laboratoř, kterou jsme vybudovali vlastní investicí přímo ve výrobním závodě. Zde testujeme odolnost materiálů a ergonomii konstrukce z pohledu spánkových poloh a typů postav.
 
Oeko-Tex Standard 100 je certifikací zdravotní nezávadnosti vstupních materiálů, jakými jsou pěny, látky, lepidla, dutá vlákna atd.

Technické parametry

Hmotnost balení [kg] 27,1
Materiál pěnová, studená pěna
Nosnost [kg] 125
Rozměry [cm] 160 x 200
Rozměr balení [cm] 173 x 30 x 30
Výška jádra [cm] 13
Balení komprimovaný
Pratelný potah [°C] 95
Snímatelný obal ano
Tuhost dvojí: 7/10 a 10/10
Výška matrace [cm] 14
Zdravotnický prostředek ne
Tvrdost matrace středně tvrdá, tvrdá
Vhodné uložení na pevný/polohovatelný lamelový/laťový rošt

Ke stažení

9POS1009 Katalogové číslo: 9POS1009

Hodnocení zákazníků (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádnou recenzi.

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.

Příslušenství