Dotazy na zboží

Máte dotaz ke konkrétnímu výrobku?

V podkategorii „Poradna“ může zákazník vznést dotaz prostřednictvím kliknutí na ikonu „Mám dotaz“ nacházející se na stránce výrobku. Na Váš dotaz Vám odpovíme v co nejkratší době, nejdéle však do 48. hodin.

Dále máte možnost obrátit se na naši zákaznickou linku „327 777 111“, e-mailovou adresu: mountfield@mountfield.cz, či využít přímého kontaktování na webových stránkách prostřednictvím on-line chatu.

Jak získat technické informace k danému výrobku?

Základní popis a parametry vždy naleznete v podkategorii „Podrobnosti“ u konkrétního výrobku v popisu zboží. Může Vám být také nápomocna podkategorie „Poradna“, kde jsou soustředěny odpovědi na otázky našich zákazníků k jednotlivým výrobkům. Pokud ani zde nenaleznete potřebné informace, v podkategorii „Ke stažení“ naleznete návod k použití.

Kde najít návod k použití?

Český návod je součástí zakoupeného výrobku. V případě, že jste přišli o návod k použití, naleznete tento návod u většiny výrobků v podkategorii „Ke stažení“ daného výrobku uvedeném na našem webu. Popřípadě napište nám na emailovou adresu mountfield@mountfield.cz, a my Vám návod k použití rádi zašleme.

Jak zjistit dostupnost zboží?

Orientační skladovou zásobu naleznete u příslušného výrobku po rozkliknutí seznamu prodejen. Aktuální zásobu Vám sdělí naši operátoři na zákaznické lince „327 777 111“, on-line chatu, nebo můžete zaslat dotaz na adresu mountfield@mountfield.cz.

Co dělat, když je zboží nedostupné?

Omlouváme se, dostupnost výrobku nám není známa. Máte-li přesto o výrobek zájem, klikněte na tlačítko „Kdy bude?“ a zadejte Vaši e-mailovou adresu, na kterou si přejete dostat informaci v okamžiku, kdy výrobek bude dostupný.

Zboží se nenachází na Vaší nejbližší prodejně?

Pokud na Vámi nejbližší prodejně není vybrané zboží skladovou zásobou, obraťte se na naši zákaznickou linku pomocí tel: 327 777 111, e-mailu: mountfield@mountfield.cz, nebo on-line chatu. Operátor Vám sdělí nejbližší plánovaný návoz Vámi vybraného výrobku na centrální sklad a případné možné zakoupení zboží na tzv. „Odložený výdej“.

Našli jste chybný popis u zboží?

Napište nám, prosím, na mountfield@mountfield.cz , a v co nejkratší době tento chybný údaj opravíme.

 

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

Kontaktujte nás
Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat